Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atļauj Birzuļu tautas nama un ceļa remontu

Smiltenes novada dome izskatījusi Bilskas pagasta pārvaldes iesniegumu par mērķdotācijas līdzekļu atlikuma novirzīšanu Birzuļu tautas nama un ceļa remontam.

Rakstījām, ka Bilskas pagasta pārvaldes vadītāja Linda Karlsone iecerējusi līdzekļus izlietot, sakārtojot tautas namā bibliotēkas telpas un vadītājas kabinetu, nosiltinot bēniņus, uzlabojot apkures un kanalizācijas sistēmu.

Izskatot iesniegumu un atklāti balsojot ar 15 balsīm par, Smiltenes novada dome nolēmusi valsts dotāciju novada infrastruktūras attīstībai atlikušo summu 36 362 latus, kas ieekonomēta no piešķirtās vienreizējas dotācijas 200 tūkstošu latu apmērā, novirzīt Bilskas pamatskolas energoefektivitātes paaugstināšanai, Birzuļu tautas nama telpu kosmētiskajam remontam un ceļa Silenieki - Upmaļi remontam.

Pērn Bilskas pagastā mērķdotācijas līdzekļus izmantoja pamatskolas sporta zāles un palīgtelpu renovācijai un Birzuļu tautas nama rekonstrukcijai.

Novados