Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atļauj pārdot cirsmu Grundzāles pagastā 4

Lai iegūtu papildu līdzekļus infrastruktūras uzlabošanai, Grundzāles pagasta pārvalde saņēmusi Smiltenes novada domes atļauju pārdot izsolē cirsmu "Smiltiņsilā". Īpašums atrodas pagasta valdījumā.

"Grundzāles pagastam nepieciešami papildu līdzekļi infrastruktūras uzlabošanai. Piemēram, ūdenssaimniecības projekta tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrādei, pamatskolas jumta remontam, administratīvai ēkai zibens aizsardzības montāžas darbu veikšanai, kā arī projektu līdzfinansēšanai.

Lai veiktu šos darbus, nolēmām pārdot izsolē cirsmu," skaidro Grundzāles pagasta pārvaldes vadītāja Alda Zvejniece. Viņa stāsta, ka cirsmā veicama kailcirte 3,1 hektāra platībā, bet pārdodamās koksnes apjoms ir 1028,6 kubikmetri.Smiltenes novada domes sēdē deputāti grundzāliešu ieceri atbalstīja.

Komentāri 4

xl

Tā var domāt tikai tie, kas neko nesaprot no pašvaldības darba... tas ir neiespējami

pirms 10 gadiem, 2010.05.29 11:25

zanis

Iegulties šī nauda var tikai Smiltenes novada domes kasē, un var gadīties, ka grundzāliešiem to neredzēt, kā savas ausis.

pirms 10 gadiem, 2010.05.29 13:42

Optimiste

Latviešiem jau nav cita ko darīt, kā tikai apspriest kurā kabatā nauda nonāks, cik kurš saņems. Skatieties paši savās kabatās! Lai pašvaldībai izdodas realizēt iecerēto!

pirms 10 gadiem, 2010.05.29 14:43

Novados