Bez maksas savāks atkritumus Strenčos

Uzņēmums SIA "Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija" (ZAAO) Strenču novadā 26. maijā rīkos akciju "Nodod bez maksas un pasargā mežu!".

Tajā privātmāju un daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji bez maksas varēs atbrīvoties no sadzīvē izmantotajām un vairs nederīgām elektriskajām un elektroniskajām lietām, kuras tika darbinātas ar elektrību vai baterijām, informē Strenču novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Tas attiecas uz sadzīves tehniku (ledusskapji, televizori, gāzes vai elektriskās plītis, veļas vai trauku mazgājamās mašīnas, datori, putekļu sūcēji, ūdens vārāmās kannas un tamlīdzīgi). Obligāts nosacījums, - nodošanai atkritumos paredzētajai sadzīves tehnikai jābūt neizjauktai.

Iedzīvotājiem, kuriem pašiem nav iespējams 26. maijā nogādāt elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumus uz to savākšanas vietām, izvešana līdz 24. maijam jāpiesaka ZAAO, zvanot uz tālruni 64281250.

Strenču novadā 26. maijā minēto atkritumu ZAAO savācējautomašīna stāvēs: pulksten 9 - 9.20 Plāņu pagastā, laukumā pie autobusu pieturas; 9.40 - 10 Plāņu pagasta Jaunklidzī laukumā pie veikala; 10.40 - 11 Sedā, laukumā pie daudzdzīvokļu mājas Dārza ielā 14; 11.40 - 12 Jērcēnu pagastā laukumā pie "Liepugatvēm"; 12.10 - 12.30 Jaunjērcēnos pie bijušās katlu mājas; 13 - 13.20 Strenčos, laukumā pie EKO punkta J. Ziemeļnieka ielā 1a.

Novados