Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Blomē iedzīvotāji novērtē padarīto

Blomes pagasta iedzīvotāji pamanījuši, ka pie A/S "Smiltenes piens" Blomes siera ceha izveidota ietve. Viņus iepriecina tas, ka uzņēmums rūpējas, lai apkārtne būtu sakārtota un vizuāli pievilcīga.

"Blomes centrā pie siera ceha bruģē ietvi. Pirmajā brīdī biju pārsteigta. Taču priecē, ka uzņēmums domā ne tikai par ražošanu, bet arī par to, lai apkārtne būtu skaista un sakopta," "Ziemeļlatvijai" stāsta Blomes pagasta iedzīvotāja Sarmīte.

A/S "Smiltenes piens" valdes priekšsēdētāja Gita Mūrniece stāsta, ka Blomes siera ceha apkārtni labiekārto, īstenojot projektu. "Tā ietvaros varējām sakārtot ražotnes apkārtni, uzbērām melnzemi un iesējām zālienu. Plānojam sakopt arī dziļurbuma apkārtni. Strādnieki liek bruģi. Liels prieks, ka Blomē cilvēki pamanījuši pozitīvas pārmaiņas. Tas nozīmē, ka atveseļojas ne tikai ekonomika, bet arī cilvēki," saka G. Mūrniece.

Novados