Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Blomē notiek vērienīgi remontdarbi

Blomes kultūras namam projekta ietvaros maina jumtu un ierīko zemes siltumu

"Patlaban "Friteks" strādnieki noņēmuši kultūras nama jumta veco segumu, kas sastāvēja no skaidām un šīfera. Tas prasīja ilgāku laiku. Tagad puiši jumtu sagatavo jaunajam segumam. Visticamāk to varēs sākt likt jaunnedēļ. Jāteic, ka diezgan raženi strādā. Nav pamata domāt, ka līdz objekta nodošanai, 25. augustam, kaut ko nepaspēs izdarīt," saka Blomes pagasta pārvaldes vadītāja Zigeta Vīķele.

Kad "Ziemeļlatvija" ieradās Blomē, kultūras nama jumta remontdarbi ritēja pilnā sparā. Savukārt Rēzeknes firmas darbinieks aiz ēkas pagastam piederošajā zemē raka tranšeju, lai jau tuvākajās nedēļās zemē varētu ierīkot cauruļvadus. Ģeotermālās apkures sistēmas ierīkošanai paredzēta zeme 0,3 hektāru platībā. "Nevienam pāri nenodarām, jo zeme pieder pašvaldībai. Esam saglabājuši tepat līdzās esošos mazdārziņus, kuros saimnieko pensionāri," norādot uz nelielo zemes pleķīti, stāsta Z. Vīķele.

Bez jumta nomaiņas un ģeotermālās apkures sistēmas ierīkošanas līdz 25. augustam kultūras namā paredzēts veikt teju visu logu un trīs ārdurvju nomaiņu. Šos darbus veiks "Friteks" darbinieki."Blomes pagasta kultūras nama rekonstrukcija" ir Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai: Eiropa investē lauku apvidos finansētais projekts. Tā kopējās izmaksas ir 137 450 latu.

Novados