Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Blomes pagastā īstenos apjomīgu projektu “Blomes pagasta kultūras nama rekonstrukcija”. 2

Eiropas lauksaimniecības fonds lauku attīstībai: Eiropa investē lauku apvidos ir finansēts projekts, līdzfinansējums ir no 200 tūkstošu novadu apvienošanās naudas (52 tūkstoši 254 lati). Kopējās projekta izmaksas ir 137 450 latu.

Tā mērķis ir nodrošināt kultūras un atpūtas pasākumu pieejamību Blomes pagasta iedzīvotājiem. Kultūras nama vadītāja Gita Skadiņa stāsta, ka tik apjomīgs remonts kultūras namā vēl nav bijis. "Aptuveni pirms 25 gadiem mainīja jumtu, jo lietus laikā zālē ūdens bija līdz potītēm.

Bet pēdējos gados vairākās telpās veikts kosmētiskais remonts un pagrabstāva zālei nomainīti logi, kurā pastāvīgi rīkojam pasākumus. Pagrabstāva zāle ir silta, pārējās telpas gan ir krietni vēsākas veco, lielo logu dēļ, kuriem vējš svilpo cauri. Tāpēc remonts mums ir ļoti nepieciešams," saka G. Skadiņa.

Atbildīgā persona par projektu Blomes pagasta pārvaldes vadītāja Zigeta Vīķele pastāstīja, ir veikts iepirkums un noslēgts līgums ar SIA "Friteks" no Rīgas. Šīs firmas darbinieki veiks jumta seguma, logu un durvju nomaiņu. Vēl ir veikts otrs iepirkums un noslēgts līgums ar Rēzeknē reģistrētu firmu "Siltumtehserviss", kuru uzdevums būs paveikt ģeotermālās apkures sistēmas ierīkošanu.

Pirmie kultūras nama rekonstrukcijas darbi varētu sākties jau nākamajā nedēļā. Kā pastāstīja Z. Vīķele, projekta īstenošanas ilgums ir šā gada augusta beigas.

Komentāri 2

*-*

Tad 52 tuukstoshi ir no budzheta naudas?? Kas taa taada - NOVADU APVIENOSHANAS NAUDA?? Kam taa domaata?

pirms 10 gadiem, 2010.02.11 21:36

...

Nu parasti jau ņaudiņas konkrētām mērķim personas nevarēja sadalīt, bet bija jāieliek lietā , un tie runātāji parasti jau nekādi darītāji nav , tikai prot citus apriet ...

pirms 10 gadiem, 2010.02.12 14:32

Novados