Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Blomes pagasta senioru deju kopa svinēs jubileju

Pirms pieciem gadiem Blomē notika pensionāru vakars, kurā uzstājās lustīgas dejotājas no Siguldas. Senioru dejas apbūra vietējās dāmas, un viņas nolēma veidot savu deju kopu. Šomēnes "Papardes" savu pirmo piecgadi atzīmēs jubilejas koncertā.

Tolaik senioru deju kustība Valkas rajonā vēl nebija tik populāra kā šobrīd. Taču padsmit aktīvas blomēnietes, kuras vienoja veselīgs dzīvesveids un dejas, nolēma riskēt. "Sākumā nezinājām, kā būs, vai mums izdosies izveidot deju kopu.

Pirms pieciem gadiem Valkas rajonā bija tikai aptuveni divi senioru deju kolektīvi. Aktīvāka rosība notika Madonas pusē. Viņi Latvijā arī aizsāka šo kustību. Sākotnējā ideja bija uzlabot veselību, taču mēs tam esam vairākus soļus priekšā. Esam izkopušas dejas mākslu, uzlabojušas veselību, uzstājušās Blomē, apkārtējos pagastos un tālākās Latvijas vietās, kā arī devušās skaistās ekskursijās. Bet viens no visvērtīgākajiem ieguvumiem ir jauniegūtie draugi," stāsta Blomes pagasta senioru deju kopas "Papardes" vadītāja Ženija Daudziete.

Savus pirmos piecus gadiņus "Papardes" nolēmušas atzīmēt jubilejas koncertā 17. aprīlī. Tas notiks Blomes tautas namā pulksten 17.00. Koncertā uzstāsies arī blomēniešu draugi no Smiltenes, Trikātas, Vijciema un Palsmanes. Uz svinībām būs mīļi gaidīts ikviens. Tā kā pasākums notiks pie galdiņiem, apmeklētāji aicināti ņemt līdzi groziņus. Pieteikties Blomes pagasta pārvaldē pie sekretāres Zigrīdas Zuzānes vai pa tālruni 64774371.

Novados