Braucam uzmanīgi! Ceļi atkal sāk apledot! (Papildinām!) 6

Šorīt sociālajos tīklos autobraucēji ziņo par negadījumiem uz autoceļiem. Daudzviet veidojas melnais ledus, ir slidens. Autoavārija notikusi uz autoceļa Valmiera - Rīga pie Raganas.

Vairākas automašīnas sadūrušās arī uz autoceļa Rīga -Jelgava, vietā, kur vakar notika traģisks ceļu satiksmes negadījums, kurā gāja bojā sieviete ar bērnu. 

Negadījums noticis arī šosejas Rīga-Daugavpils 44.kilometrā, uz kurieni steigusies VUGD automašīna, kas arī pa ceļam avarējusi.


Braucam uzmanīgi! Jūs gaida mājās!

Jaunākais no sociālajiem tīkliem >>>

13.01.pl. 18.45 

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde

Arī vakarā un rīt no rīta jābrauc uzmanīgi! Šodien valstī jau 143 negadījumi.

Aicinām autovadītājus būt uzmanīgiem un atbildīgiem arī šovakar, rīt no rīta un turpmākās dienas, jo atkala jeb tā dēvētais "melnais ledus" var pārsteigt nesagatavotus.

Šodien līdz pulksten 18:00 Latvijā reģistrēti 143 negadījumi, lielākā daļa Rīgas reģionā, kur reģistrēts 91 negadījums, savukārt Latgeles reģionā bijuši 18 negadījumi, Zemgalē - 15, Kurzemē - 10, bet Vidzemē deviņi negadījumi.

=================================

13.01.pulksten 17.28 TVNET.lv ‏: CSDD: ceļa stāvoklis var mainīties ne pa stundām, bet pa minūtēm. Brauciet ar galvu!!!

13.01.pulksten 17.25 >> Valdis ‏@valdzhaaa :Gulbene -Smiltene melnais ledus uz ceļa, baigi slidenais.braucam uzmanīgi 

VTU Valmiera ‏@VTUValmiera 

@VTUValmiera reisu kavēšanās novērota lauku teritoriju maršrutos http://goo.gl/MiVk8J , šoferiem izvēloties samazinātu braukšanas ātrumu

VTU Valmiera ‏@VTUValmiera  

@VTUValmiera aicina iedzīvotājus būt saprotošiem-apledojuma dēļ lauku maršrutos iespējama autobusu kavēšanās,jo samazināts braukšanas ātrums

Intars Leikucis ‏@ILeikucis  

Staicele-Mazsalaca ceļš spīd un laistās , ja ir iespèja iesaku braukt caur Matīšiem

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde

Autovadītājiem:

Negadījumu dēļ bloķētas Valmieras, Daugavpils un Jelgavas šosejas.

Šorīt pulksten 7:57 uz Jelgavas šosejas pie Medemciema noticis negadījums, kurā iesaistītas septiņas automašīnas, bloķēta satiksme virzienā uz Jelgavu.

Uz Daugavpils šosejas pulksten 7:44 noticis negadījums ar piecām automašīnām, līdz ar to pilnībā bloķēta transporta kustība.

Savukārt pulksten 7:45 uz Valmieras šosejas pirms Raganas noticis negadījums, kurā iesaistītas sešas automašīnas. Satiksme bloķēta abos virzienos.

Romāns Naudiņš ‏@RomansNaudins 

Valmiera-Rīga 5km pirms Raganas ceļu satiksmes negadījums.Satiksme slēgta.Brauciet caur Siguldu.

VUGD ‏@ugunsdzeseji  

Šorīt,dodoties uz izsaukumu,pie Ķeguma ugunsdzēsēju autocisterna iekļuva traģiskā CSNg,kurā gāja bojā 2 cilvēki,cieta 3,t.sk. 2 ugunsdzēsēji

Ziņo diena.lv :

Slikto laika apstākļu un nenotīrīto ceļu dēļ, auto avārijā otrdienas rītā, dodoties uz notikuma vietu, iekļuvusi arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) automašīna, portālu Diena.lv informēja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Otrdienas rītā VUGD saņēma informāciju, ka uz autoceļa Rīga-Daugavpils, starp Lielvārdi un Ķegumu, noticis ceļu satiksmes negadījums.

Dodoties uz notikuma vietu, uz slidenā ceļa, ugunsdzēsības autocisterna iekļuva ceļu satiksmes negadījumā, kurā kopumā sadūrās divas smagās un trīs vieglās automašīnas.

Negadījuma rezultātā vienā no vieglajām automašīnām bija iespiesti trīs cilvēki, kurus ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvoja no avarējušās automašīnas.

Diemžēl ceļu satiksmes negadījuma rezultātā gāja bojā divi cilvēki un cieta trīs cilvēki, tajā skaitā divi ugunsdzēsēji glābēji.  

VUGD aicina iedzīvotājus šorīt būt ļoti uzmanīgiem uz autoceļiem, kas ir apledojuši.

Pēc avārijas seku likvidēšanas VUGD veiks notikušā apstākļu izvērtējumu.

VUGD izsaka līdzjūtību bojā gājušo tuviniekiem.

Latvijas Valsts ceļi ‏@LVceli  pl. 10.45

Visā Latvijā uz ceļiem veidojas melnais ledus un atkala; braukšanas apstākļi stipri apgrūtināti. Brauciet uzmanīgi!

Jānis Trallis ‏@meteozinas  TO >Latvijas Valsts ceļi ‏@LVceli

@LVceli Jūs nu gan esat aizgulējušies! Apledojums veidojās, sākot no sešiem rītā, patlaban uz lielajiem ceļiem apledojums vairs tikai vietām

Latvijas Valsts ceļi ‏@LVceli  To > Jānis Trallis ‏@meteozinas

@meteozinas Uz reģionālajiem un vietējiem ceļiem apledojums saglabājas.

LNT ‏@900sekundes  

Policija:šoriīt situācija uz ceļiem katastrofāla-līdz pl.10:00 policija saņēmusi 57 izsaukumus uz negadīj.Vairākas galv.šosejas bloķētas

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde

Situācija uz ceļiem vietām katastrofāla, bloķētas galvenās šosejas

Šorīt situācija uz ceļiem apledojušo ceļu dēļ vietām ir katastrofāla - līdz pulksten 10:00 Latvijā policija saņēmusi izsaukumus par 57 negadījumiem. Vairākas galvenās šosejas ir bloķētas vai daļēji bloķētas.


Visvairāk negadījumu šorīt noticis Rīgas reģionā – kopā no pulksten 6:00 līdz 10:00 policija saņēmusi 40 izsaukumus uz ceļu satiksmes negadījumu vietām, tostarp vairāki negadījumi ir ar traģiskām sekām. Šorīt pulksten 7:44 uz Daugavpils šosejas noticis negadījums starp piecām automašīnām, negadījumā iekļuvis arī ugunsdzēsēju auto. Diemžēl negadījumā bojā gājuši divi cilvēki un vairāki guvuši traumas.


Pulksten 8:15 netālu no lidostas “Rīga” uz Jūrkalnes ielas noticis negadījums, kurā gājis bojā gājējs. Arī šajā negadījumā tāpat kā iepriekšējā kā vienu no apstākļiem var minēt slidenos ceļus.


Pulksten 7:45 uz Valmieras šosejas pie Raganas noticis negadījums starp sešām automašīnām, bet 12 minūtes vēlāk uz Jelgavas šosejas pie Medemciema noticis negadījums, kurā iesaistītas septiņas automašīnas.


Savukārt īsi pirms 10:00 noticis negadījums Ainažu šosejas 99. kilometrā, kurā saskrējušās divas kravas automašīnas un arī daļēji bloķēta transporta kustība


Līdz ar to šobrīd bloķētas un daļēji bloķētas ir jau četras šosejas – Valmieras šoseja, Ainažu šoseja, Daugavpils šoseja un Jelgavas šoseja.


Kopā četru stundu laikā Valsts policija saņēmusi izsaukumus uz 57 ceļu satiksmes negadījumiem: Rīgas reģionā - 40, Vidzemes reģionā – sešus, Latgales reģionā - trīs, bet Kurzemes un Zemgales reģionos katrā pa četriem izsaukumiem.


Aicinām iedzīvotājus braukt atbildīgi un uzmanīgi, izvēloties ceļu stāvoklim atbilstošu ātrumu un braukšanas manieri.


Šogad uz Latvijas ceļiem bojā gājuši jau 13 cilvēki.

Agnese ‏@esengita  

 ir jāpadomā vai vēlamies steigties uz viņpasauli, vai tomēr nokavēt darbu. Darbs nav zaķis.... #True

Komentāri 6

Latvijas pazarnieki ir nejegas

Valka krit no trepem, bet daugavpils krievi apgaza visu masinu. Izskatas ka pazarniekos nem ipasi apdavinatus un caurkritusos visur kur var.

Labi ka brauca uz csn, bet ja uz ugunsgreku?

Katram ciemam, domaju, ir pareizi atvert savu depo un brivpratigo brigadi.

pirms 6 gadiem, 2015.01.13 18:40

Braucējs

Vispār tas ir briesmīgi. Pārītim jānositās lai ceļinieki pamostos. Viņi laikam no Panorāmas uzzina ka ceļi slideni. Kamēr katram pašam nebūs jāatbild par savu neizdarību, tikmēr tā turpināsies. Žēl tikai ka tikmēr iet cilvēki bojā.

pirms 6 gadiem, 2015.01.13 21:27

riepas ari pie vainas

cilveki iegadajas par 50 eur 4 riepas, pec tam brinas. man katrai masinai ir 100 eur/gab vertas riepas, lai ari ar dazam nebraucu ziema. bet nu ja gadisies, riepas jau nebojajas.

sakarigai riepai uz melna ledus ir jaapstajas. protams ari ziemas brauksanas stils daudziem pakalaa, spied bremzi lidz galam.

jaievies ka somija, periodisku obligato ziemas brauksanas kvalifikaciju.

pirms 6 gadiem, 2015.01.13 21:42

par VUGD.

Par glābēju nepiedzimst,bet gan kļūst.Un cik nu tā prakse ir tik ir.Arī mācības Valsts taupības nolūkos ne visai.Bet vīri cenšas vismaz kaut ko darīt,salīdzinājumā ar dažiem labiem gudriem muldoņām, kuri jau no dzimšanas ir tizli.neko citu neprot kā apd....st citus.
Arī par braukšanu-Ko spriedelēt,ja paši neesat redzējuši notikušo.Ir dažādi apstākļi kas,kur un kad.

pirms 6 gadiem, 2015.01.13 22:49

hakkapelita dod garantiju

100%.

nav ko riepas pirkt Maxima

pirms 6 gadiem, 2015.01.14 02:30

stradajam

Tacu jakopj galvenie celi, jopcinki, ja tik traks celu stavoklis celiniekiem katru stundu jakaisa, uz vinu sirdsapzinas tik daudz nelaimes.Man mazpilsetaa arpus centra pat naktii 2x celu kaisa vietejie celinieki.

pirms 6 gadiem, 2015.01.13 23:15

Novados