Būs izmaiņas Nordeka maršrutā Rīga–Smiltene–Alūksne

Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, no 2016.gada 15.marta tiks veiktas izmaiņas piecos AS Nordeka apkalpotajos maršrutos, tostarp arī  Nr.7906 Rīga–Smiltene–Alūksne, informē komunikācijas speciāliste Zane Plone.

 Izmaiņas skars arī maršrutus Nr.7743 Rīga–Rūjiena, Nr.7948 Rīga–Tukums–Talsi–Ventspils, Nr.7955 Rīga–Ventspils un Nr.7983 Rīga–Daugavpils.

Ievērojot to, ka autobusu vadītājiem, veicot garāku distanču maršrutus, nepieciešams atpūtas laiks, un atsaucoties pasažieru lūgumam apstāties pieturvietā, kur tiek nodrošināts sanitārais mezgls, maršruta Nr.7906 Rīga–Smiltene–Alūksne autobuss, kas no Rīgas izbrauc plkst.17.50, no 15.marta 14 minūtes stāvēs Bērzkrogā. No minētās pieturvietas autobuss izbrauks plkst.20.06, līdz ar to gaidāmas izmaiņas autobusa kursēšanas grafikā no pieturvietas Līgatne līdz Smiltenes autoostai. 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

========================

Turpmāk maršruta Nr.7743 Rīga–Rūjiena autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas izbrauc plkst.13.35 (no pirmdienas līdz sestdienai līdz Rūjienai, bet svētdienās – līdz Naukšēniem), pasažierus uzņems un izlaidīs arī pieturvietā Kalnkrogs. Šajā pieturvietā apstāsies arī minētā maršruta autobuss, kas no pirmdienas līdz sestdienai no Rūjienas izbrauc plkst.18.05, bet svētdienās no Naukšēniem – plkst.17.55. 

Maršruta Nr.7948 Rīga–Tukums–Talsi–Ventspils un Nr.7955 Rīga–Ventspils autobuss no 15.marta apstāsies arī pieturvietā Celtnieku iela, Talsos. Tādējādi minēto maršrutu posmā no Ugāles līdz Pastendei, braucot virzienā uz Rīgu, un posmā no Pastendes uz Ugāli, braucot uz Ventspili, autobuss attiecīgajās pieturvietās apstāsies vienu līdz divām minūtēm vēlāk. Sākot no pieturvietas Puzes ezers (virzienā no Ventspils) un Pope (virzienā no Rīgas), reisa izpildes laiks nemainīsies. 

Maršruta Nr.7983 Rīga–Daugavpils autobuss, kas no Daugavpils izbrauc plkst.16.00, turpmāk pasažierus uzņems un izlaidīs arī pieturvietā Nīcgale. Tādējādi reisa izpildes laiks kopumā tiks palielināts par piecām minūtēm, autobusam nonākot Rīgā plkst.19.45. 


Novados