Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ērģemē savdabīga akcija 7

Šorīt Ērģemes autopieturā ieraudzītais pārsteidza ne vienu vien iedzīvotāju, kuri bija ieradušies, lai ar autobusu brauktu uz Valku.

Pieturā savdabīgas figūras - lelles cilvēka augumā - atainoja sabiedrībā bieži redzamu ainu - vīrietis it kā pārlūkoja atkritumu tvertni, bet viņam līdzās sieviete uz soliņa garlaikojās pie pusstopa un alus pudeles. Virs lellēm uzliktais uzraksts informēja "Ja valdība sastāv no zagļiem un krāpniekiem - kas cits atliek?"

Lelles bija diezgan meistariski izgatavotas. Tās bija apģērbtas vecās drēbēs un stipri atgādināja pilsētās bieži redzamos "bomžus".

Diemžēl neizdevās noskaidrot kompozīcijas autorus. Arī tuvumā esošie cilvēki un netālajā veikalā pārdevēja izteicās, ka figūru atnesējus nav redzējuši.

Satiktie ērģemieši pret savdabīgo akciju neizturējās nosodoši, daži vien piebilda, ka kaut kas ir jādara, jo dzīve kļuvusi gluži slikta.

Komentāri 7

silvija

...un, ja valdība ir kā lelles- marionetes....mierīgi šitos varētu vietām samainīt....rezultāts nemainīgs...

pirms 11 gadiem, 2009.02.02 15:30

pasažieris

...nu jā,man liekas,ka drīz mēs visi laukos būsim šādi...jo pilsētai mēs tik un tā neesam vajadzīgi...un kur tam dzīvam cilvēkam likties?

pirms 11 gadiem, 2009.02.02 20:44

liidzautors

SŪDA valdība. Kaut viņi slīkdami dzert prasītu!

pirms 11 gadiem, 2009.02.02 21:24

normis

to pasažieris
Pilsētai tu esi vajadzīgs tikpat, cik pilsēta tev.

pirms 11 gadiem, 2009.02.02 21:52

maira

Es tik tiešām apbrīnoju šī/ās mākslinieka/ces pacietību. Super !
Bet es kaut kam tādam savu laiku neveltītu, jo uzskatu, ka tas neko nemainīs. Es pat nezinu, kas būtu jāizdara, lai valdība patiesi sāktu, pirmkrat, domāt un, otrkārt, kaut ko darīt. Kaut arī no otras puses skatoties, ja mēs neko nedarīsim mums vēl vairāk kāps uz galvas.
Mums ir tiesības bŗivi paust savu viedokli.

pirms 11 gadiem, 2009.02.04 20:18

Liiga

Pasažieri, nevajag sevi kodēt uz šadu gala rezultātu. Es- piemēram, labāk pati audzētu ēdamo (kartupeļi, tomāti, gurķi u.c. dārzeķi), nevis rakņātos pa miskasti. Arī alkahola lietošanai krīze ir tikai iegansts, lai neviens nepārmestu. Kur tad tie cilvēki ņem naudu šņabim, ja ēst neesot ko?? Laukos pat iespēju izdzīvot ir vairāk, jo pilsētā uz bruģa grūti kaut ko pašam iestādit. Es par to, ka viss būs labi :)

pirms 11 gadiem, 2009.02.06 06:56

Novados