Fotoreportāža: Strencēniešus nepatīkami pārsteidz daudzās nelegālās atkritumu izgāztuves 3

Šodien visas Latvijas talkā "Par tīru un zaļu valsti" Strenčos strādāja vairāk nekā 150 cilvēku. Talcinieki maisos lasīja piepilsētas mežos un ielu malās izmestos sadzīves atkritumus.

 

Tāpat kā smilteniešus, arī strencēniešus šokē talkas laikā atklātās daudzās nelegālās atkritumu izgāztuves un tajās izmesto atkritumu lielais daudzums. "Neticējām, ka pilsētā var būt tik nenormālas atkritumu kaudzes," saka strencēnietis Aivars Biernis.

 

Piepilsētas mežos izgāzti būvgruži, veci televizori, ledusskapji, pudeles, riepas, trauki, izlietotu autiņbiksīšu kaudzes, vecas skaņuplates, makulatūra un cita draza. Lai tos savāktu, ar lielās talkas organizatoru iedotajiem maisiem nepietika, tāpēc ar saviem krājumiem izlīdzēja vietējā pašvaldība.Lielu nelegālo izgāztuvi talcinieki atklāja pie dzelzceļa sliedēm mežā netālu no Gaidu ielas gala. Mēslu kaudzei blakus kāds bija izlējis arī savas sausās tualetes saturu.

 

 

Apvaicātie strencēnieši domā, ka šāda visas Latvijas talkas ideja jāvērtē divējādi. Ir labi, ja talkā sakopj parkus un citas atpūtas vietas, taču lasīt smirdošu drazu nelegālajās atkritumu izgāztuvēs gan talciniekiem nevajadzētu - ne bērniem, ne pieaugušajiem.

Komentāri 3

ko?

Nu,ko lai saka,kur dzimst tādi izdzimteņi,kas aiz sevis atstāj tādas mēslu čupas?

pirms 13 gadiem, 2008.09.13 22:09

alex

Protams, ka katram aiz sevis jāsavāc savi atkritumi! Bet kur, lai liek vecās mēbeles, televizorus, vecos skapjus un tamlīdzīgus atkritumus? Cik ilgi es to glabāšu savā šķūnī? ...un ne tikai es!

pirms 13 gadiem, 2008.09.14 16:30

domājošā

Mīļie Strencēnieši, it īpaši Alex- Tās vecās mēbeles var pieteikt Strenču domes komunālā daļā, samaksāt un jums aizvedīs- tas atkārtoti bijis rakstīts gan Ziemeļlatvijā, gan Strenču vēstīs. Par tīru un sakoptu Latviju!

pirms 13 gadiem, 2008.09.15 09:05

Novados