Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaida “gadsimta notikumu” Strenčos, kura laikā zālē nav brīvu vietu 1

Vairs tikai divas nedēļas jāgaida līdz vienam no gada lielākajiem pasākumiem Strenčos. Koncerts - konkurss "Dziesma manai paaudzei" pilsētas kultūras namā notiks 21. martā. Jau pieteikušies pirmie deviņi dalībnieki.

 

Pārējo dziedātāju pieteikumus kultūras namā gaidīs līdz 15. martam. "Dodam iespēju piedalīties visiem, ne tikai Strenču iedzīvotājiem. Šogad mums ir pat ļoti tāla dalībniece no Ventspils," stāsta Strenču kultūras nama direktore Daiga Beitika.

 

Ventspilnieci Zani Kalniņu uzaicināja strencēnietis Artūrs Āboliņš, jo viņa izvēlētajai konkursa dziesmai no filmas "Vidusskolas mūzikls 2" vajag arī meitenes balsi.

 

"Strenču apvidū visas atteicās, tad nu paziņa no Ventspils pieteicās atbraukt un palīdzēt. Gribēja, lai es arī viņai piesaku priekšnesumu," stāsta Artūrs.

 

Ikdienā jaunietis mācās Strenču vidusskolā 11. klasē. Pilsētas konkursā "Dziesma manai paaudzei" Artūrs uzstāsies trešo reizi. "Piedalos tāpēc, ka tā ir jautrība. Aizeju un parādu, ko es protu. Dziedu no sirds," saka A. Āboliņš.

 

Tas ir viņa vaļasprieks. Jaunietis dzied arī Strenču kultūras nama korī "Rītu puse" un vokālajā ansamblī. Konkursu "Dziesma manai paaudzei" gaida ar nepacietību un bieži mēģina savu izvēlēto dziesmu.

 

Jau no vakardienas, 9. marta, Strenču kultūras namā sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz koncertu "Dziesma manai paaudzei". Biļetes var iegādāties no pulksten 11.00 līdz 21.00.

 

"Šis pasākums pilsētā ir gadsimta notikums," smej D. Beitika un atgādina, ka visiem, kuri grib redzēt koncertu, par biļetēm nevajag atcerēties pēdējā brīdī. Zālē ir tikai 250 sēdvietas, un katru gadu brīvu vietu pasākuma laikā nav.

 

Arī šogad par koncerta apskaņošanu gādās Andris Niklavičs. Pērnā gada pasākuma vadītājs Rolands Polītis šoreiz būs žūrijas vidū. Par dalībnieku un skatītāju labu noskaņojumu un koncerta raitu norisi rūpēsies citi vadītāji - strencēnieši Solvita Tēberga un Andris Delviņš.

 

Koncerts sāksies pulksten 20.00. Pēc tam būs balle, kurā spēlēs Andris Niklavičs.

 

"Tas ir vajadzīgs pasākums, viens no visvairāk apmeklētājiem Strenčos, jo tajā cilvēki var izpaust savas mākslinieciskās dotības un var novērtēt, kā dzied citi, arī kaimiņi vai draugi," par koncertu "Dziesma manai paaudzei" spriež strencēnietis Juris Vaivads.

 

J. Vaivads parasti cenšas apmeklēt šo pasākumu, taču netika pērn, kad viņa meita Paula ar draugiem ieguva galveno balvu.

 

Strencēnietim patīk, ka šādā koncertā nav vajadzīgi augstas klases profesionāļi, jo tas vairāk ir domāts sirdij.

 

Vēl pirms koncerta "Dziesma manai paaudzei" publiku Strenču kultūras namā gaidīs 14. martā, kad notiks pilsētas mazo vokālistu konkurss "Cālis 2009". Sākums - pulksten 11.00.

 

D. Betika informē, ka konkursā pieteikušies septiņi mazie vokālisti. Viņus māca Inese Eihe un Baiba Leite.Katrs mazais "cālis" dziedās divas dziesmas klavieru pavadījumā.

Komentāri 1

Susurs

Gadsimta notikums! Kamer nebiju izlasijusi rakstu, pec virsraksta jau skita, ka Madonna bus Strencos :)))

pirms 11 gadiem, 2009.03.10 07:54

Novados