Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grundzālē labāk izgaismoto namu īpašnieki balvā saņems dāvanu karti 5

"Tiešām esam vieni no labākajiem? Esmu ļoti pārsteigta, jo mēs par konkursu neko nebijām dzirdējuši. Bērni katru gadu rotā māju un pagalmu. Vecākajam dēlam Sandijam pašam patīk uzmeistarot lampiņas un pārveidot veikalā nopirktās virtenes. Tas viss ir patīkami, pat nezinu, ko lai saka," teic konkursa "Vizuālais nama noformējums" otrās vietas ieguvēja Sandra Eimane.

Pēc gada pārtraukuma Grundzāles pašvaldība nolēma organizēt konkursu "Vizuālais nama noformējums". Tā mērķis bija noteikt skaistāk izrotāto namu vai īpašumu Grundzāles pagastā. Viens no konkursa noteikumiem bija tāds, lai ikviens nama vizuālo noformējumu varētu saskatīt no ielas vai ceļa.

Grundzālieši, tāpat kā daudzi citi, savus namus izgaismoja Ziemassvētku laikā. Tagad lielākoties rotājumi salikti atpakaļ kastēs un nolikti glabāšanai nākamajai ziemai. Bet tas nebūt nemazina vietējo prieku un pārsteigumu, jo tikai tagad tapa skaidrs, kuri kļuvuši par "Vizuālā nama noformējuma" uzvarētājiem.

 

Pēc žūrijas vērtējuma labāko trijniekā iekļuvusi Jaunbērziņu ģimene, Emaiņu ģimene un Dace Lubūze ar Viktoru Vizuliņu. Labākos apbalvos šīs nedēļas nogalē. Balvu fondu, 90 latus, piešķīrusi Smiltenes novada dome.

 

Rada prieku sev un citiemGrundzāles pagasta pārvaldes vadītāja Alda Zvejniece uzskata, ka šāds konkurss nepieciešams, lai cilvēki cits citam radītu prieku, izgaismojot savus dzīvokļus, mājas, lauku sētas.

 

"Daudziem šis ir drūms laiks un cilvēki zaudējuši optimismu, bet, izgaismojot mājas, iedzīvotāji spēja radīt pozitīvu noskaņojumu. Kopā ar kolēģēm apbraukājām mājas un vērtējām vizuālo noformējumu. Biju patīkami pārsteigta, jo nedomāju, ka arī pagasta nostūros cilvēki piedomā par māju noformējumu," stāsta A. Zvejniece.

Viena no konkursa žūrijas pārstāvēm Ruta Zubova teic, ka šogad vērtētas 78 mājas gan pagasta centrā, gan nostūros. Svarīgi, lai cilvēki nejūtas aizmirsti. Tāpēc vien ir vērts rīkot šādu konkursu. Jāatzīst, ka daudzi nemaz nezināja par konkursu. Tāpēc viņu pārsteigums bija liels, kad ieradāmies ciemos," saka R. Zubova.

Viņa novērojusi, ka šoziem grundzālieši mājas rotājuši pieticīgāk nekā iepriekšējos gados. Bet, neskatoties uz to, īpaši aktīvi bijuši Avotu ielas iedzīvotāji. "Mums, Avotu ielas iedzīvotājiem, tā ir tradīcija izrotāt mājas.

 

Visvairāk savus īpašumus izdekorē tie, kuriem ir bērni. Prieks par to ir visiem. Citi stāsta, ka viņiem ir patīkami pastaigāt pa Avotu ielu. Nereti kāds pie mājas apstājas tāpat vien, lai palūkotos uz mirguļojošām virtenēm un rotājumiem," saka Dainuvīte Eimane.

 

Visus gaidīs groziņu vakarāKonkursa noslēgums un apbalvošanas ceremonija paredzēta 23. janvārī Grundzāles kultūras namā. "Pulksten 21.00 sāksies oranži strīpainā Tīģera gada lustīgais groziņu vakars. Tad arī apbalvosim uzvarētājus. Atpūtas vakarā par muzikālo gaisotni gādās ansamblis "Amulets"," stāsta kultūras nama vadītāja Anita Rullīte.

Komentāri 5

Novada dome varētu arī padomāt kā ekonomēt, jo man gan liekas, ka Ziemassvētki pagājuši, bet Smiltenē visi stabi joprojām apvīti ar lampiņām. Dikti bagāti esam, lai par velti dedzinātu naudiņu???

pirms 10 gadiem, 2010.01.19 09:45

Es izmantoju ekonomiskās spildzītes un tā ir mana nauda, ko tērēju, nevis nodokļu maksātāju!!!Atšķirību saproti?

pirms 10 gadiem, 2010.01.19 10:15

Man nekas nav pretīm,ka paildzina svētku sajūtu pilsētā!Atšķirību saproti?

pirms 10 gadiem, 2010.01.19 13:50

Novados