Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grundzālē: Labdarības pasākumā palīdzēs cilvēkiem

Pašdarbnieki pošas vasaras svētkiem. 23. maijā vidējās paaudzes deju kolektīvs "Rieda", sieviešu vokālais ansamblis "Prieks, kur Tu rodies?!", līnijdeju grupa "Country life", amatieru teātris "Cik Jaudas" un Grundzāles pamatskolas 7.-9. klašu tautisko deju dejotāji ielūdz ikvienu uz koncertu "Gatavi vasaras svētku sadancim".

Pasākums būs īpašs, jo tā apmeklētāji aicināti ziedot līdzekļus, lai padarītu saulaināku četru grundzāliešu - bērnu ar īpašām vajadzībām - ikdienu.

"Nolēmām rīkot labdarības pasākumu, lai varētu iepriecināt bērniņus ar īpašām vajadzībām. Ikdienā mēs neaizdomājamies, ka šiem cilvēkiem patiesībā klājas vēl grūtāk par mums. Bet visvairāk par dzīvi žēlojamies dzirdam tieši tos, kuriem nav veselības problēmu. Tāpēc šoreiz sarūpēsim svētkus bērniem ar īpašām vajadzībām.

Visām četrām ģimenēm tiks izsūtīti ielūgumi uz koncertu. Savukārt pārējie iedzīvotāji, apmeklējot sarīkojumu, varēs ziedot. Par koncerta laikā saziedotajiem līdzekļiem iegādāsimies dāvanu kartes šiem četriem bērniem. Vēl konsultēsimies ar viņu vecākiem, kas tieši bērniem būtu visvairāk nepieciešams," stāsta Grundzāles kultūras nama vadītāja Anita Rullīte.

Koncerta sākums 23. maijā būs pulksten 13.00. "Mīļi gaidīts būs ikviens apmeklētājs," saka A. Rullīte.

Novados