Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grundzālē turpina palīdzēt cilvēkiem

Pērn novembrī Grundzāles pašvaldības ēkā toreizējā sociālā darbiniece Iveta Vērzemniece un biedrības "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" biedre Līga Kukaine ar pagasta pārvaldes atbalstu izveidoja palīdzības istabu, kurā cilvēkiem bez maksas izsniedza apģērbu, apavus un dažādas sadzīves mantas.

Sākotnēji neviens nezināja, kā veiksies palīdzības istabai un cik ilgi tā darbosies. Taču šodien L. Kukaine atzīst, ka šī ir viena no labākajām idejām, kas īstenota. "Cilvēki turpina nākt pie mums, un esam priecīgi, ka varam palīdzēt. Jāpateicas ir invalīdu biedrībai, kas mums sagādā drēbes, gultas veļu, apavus. Pagājušajā nedēļā atvedu 30 maisus ar mantām. Jāteic, ka tās ir labā kvalitātē," saka L. Kukaine.

Jau šobrīd palīdzības istaba atbalstu sniegusi daudziem cilvēkiem. Kādai trūcīgai ģimenei Aumeisteros sarūpēts ne tikai apģērbs, bet arī iedzīve. Ikviens, kuram nepieciešama palīdzība, to var saņemt palīdzības istabā katru piektdienu no pulksten 9.00 līdz 13.00.

Novados