Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grundzāles pagastā būs par vienu sakoptāku vietu vairāk

Grundzāles pagastā ir uzsāks darbs pie atkritumu izgāztuves "Smiltiņsils" rekultivācijas. Tās mērķis ir novērst 1,2 hektāru lielās izgāztuves negatīvo ietekmi uz vidi. Publiskā izgāztuve pagastā atrodas jau no 80. gadu sākuma, taču pēdējos divus gadus tā bija slēgta.

Jau marta nogalē starp Smiltenes novada domi un SIA "Valkas meliorācija" parakstīts līgums par Grundzāles pagasta atkritumu izgāztuves "Smiltiņsils" rekultivācijas būvdarbu veikšanu projekta "Normatīvo aktu prasībām neatbilstošās Valkas rajona Grundzāles pagasta izgāztuves "Smiltiņsils" rekultivācija" ietvaros. Īstenošana kļuva iespējama, piesaistot Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu.

Vairāk lasiet rītdienas, 20. aprīļa, laikrakstā "Ziemeļlatvija"!

Novados