Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieskaties un padomā! 3

Pirms nosvied zemē, mirkli padomā!

Komentāri 3

Aldis

JĀ,LAI TIE LOPI KAS 2CI LOK PADOMĀ GAN,BET TIEM JAU SMADZENES NEFUNKCIONĒ

pirms 4 gadiem, 2014.08.07 10:22

...

Muldoņas latviešu vidū ir daudz un dažādi, taču paši pretīgākie ir svētie, kas pālī komentus rakstot atturībniekus tēlo.

pirms 4 gadiem, 2014.08.09 02:21

nazis

No estētikas viedokļa tā ir. Plastmasas pudeles un maisiņi nomesti dabā izskatās ļoti nepievilcīgi. No ekoloģijas viedokļa pilnīgi pretēji. Plastmasas, kas dabā nesadalās, arī dabu nepiesārņo. Atliek vien kaut vai pēc gada vai diviem aiziet un pacelt. No šīs plastmasas, kas ražota no naftas, ir ļoti vienkārši iegūt tos pašus naftas produktus - gāzi, benzīnu, dīzeļdegvielu vai citu plastmasu. Bet papīru pēc gada vairs nesavāksi. Tas ir maldīgs priekšstats, ka papīrs sadalās. Papīrs tikai sairst, zaudē savu struktūru, un augsnē paliek ar hloru balināta celulozes šķiedra, kuru dabā neviens dzīvs organisms nepārstrādā (ar šādu šķiedru ir noklāts kilometriem liels jūras dibens Zviedrijas un Somijas piekrastē papīrfabriku tuvumā, ko sauc par mirušo jūru, jo tur nekas neaug un neviens nedzīvo), un paliek arī visa ķīmija, kas izmantota papīra ražošanas procesā. Īpaši tas attiecas uz papīru, kas gatavots no makulatūras, jo makulatūra - tie ir krāsainie glancētie žurnāli un reklāmas bukleti, kurus pat krāsnī neiesaka dedzināt, lai pasargātu dūmvadus no problēmām.
Es domāju, ka zemē neko nevajadzētu mest.

pirms 4 gadiem, 2014.08.07 14:38

Novados