Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izmaiņas maršrutā Smiltene–Aumeistari–Gauja reisi un Valka–Kārķi–Rūjiena

Atsaucoties Apes un Valkas novada domes lūgumam, no 2017. gada 1. septembra izmaiņas tiks veitkas maršrutā Nr.5409 Smiltene–Aumeistari–Gauja, pagarinot reisus līdz Gaujienai, un maršrutā Nr.5384 Valka–Kārķi–Rūjiena, pamainot viena reisa kustību sarakstu.

 

Sakarā ar Ozolu pamatskolas reorganizāciju vairāki maršruta Nr.5409 Smiltene–Aumeistari–Gauja reisi tiks pagarināti līdz Gaujienai, lai Zvārtavas pagastā dzīvojošie skolēni varētu nokļūt Gaujienas pamatskolā un pēc mācību stundām – atpakaļ mājās. Turpmāk autobuss, kas darbadienās no Smiltenes izbrauc plkst.6.50 (pirms tam izbrauca plkst.7.00) un 15.10, pasažieru pārvadājumus nodrošinās līdz Gaujienai. Savukārt no Gaujienas autobuss izbrauks plkst.7.58 un 16.35 (pirms tam izbrauca no Gaujas plkst.8.00 un 16.35).

 

Lai strādājošie Kārķu, Ērģemes un Valkas pagasta iedzīvotāji varētu nokļūt Valkā līdz plkst.8.00, maršruta Nr.5384 Valka–Kārķi–Rūjiena autobuss no Rūjienas izbrauks 35 minūtes agrāk – plkst.6.45.

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

Novados