Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izmaiņas VTU Valmiera maršrutos, kas savieno Valmieru ar Smilteni un Alūksni

Atsaucoties Alūksnes un Apes novada domes lūgumam, no 2017. gada 1. septembra tiks veikti grozījumi SIA VTU Valmiera apkalpotajā maršrutā Nr.7164 Valmiera–Alūksne, Nr.7165 Alūksne–Gaujiena–Smiltene un Nr.7818 Valmiera–Blome–Smiltene. Tiks atklāti jauni reisi, veiktas izmaiņas esošajos un slēgti tie, kuros pieprasījuma pēc pārvadājuma pakalpojuma praktiski nav.

 

Maršrutā Nr.7818 Valmiera–Blome–Smiltene tiks atklāts jauns reiss – turpmāk autobuss darbadienās no Valmieras autoostas izbrauks arī plkst.11.50.

 

Maršrutā Nr.7164 Valmiera–Alūksne tiks atklāti trīs jauni reisi – autobuss turpmāk no Alūksnes autoostas izbrauks arī plkst.6.00 (pirmdienās) un 19.30 (piektdienās), bet no Valmieras – plkst.16.45 (piektdienās). Savukārt autobuss, kas no Valmieras autoostas izbrauc plkst.11.50, pasažieru pārvadājumus piektdienās vairs nenodrošinās (sestdienas reiss tiek saglabāts).

 

Maršruta Nr.7165 Alūksne–Gaujiena–Smiltene autobuss, kas no Alūksnes autoostas izbrauc plkst.16.45, vairs neveiks pasažieru pārvadājumus piektdienās (sestdienas reiss tiek saglabāts). Tāpat, ņemot vērā zemo pieprasījumu pēc pārvadājuma pakalpojuma reisā, kas plkst.16.30 tiek uzsākts Gaujienā, no 1. septembra tas vairs netiks nodrošināts.

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita

Novados