Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izraudzīs Bilskas pagasta sakoptāko sētu 1

Visos laikos Bilskas pagasta ļaudis rūpējušies par savas apkārtnes sakopšanu. Šovasar visi aicināti vēl vairāk sarosīties, jo pirmo reizi pagastā notiks konkurss "Bilskas pagasta sakoptākā sēta 2010. gadā".

Bilskas pagasta pārvaldes vadītāja Linda Karlsone stāsta, ka konkursa mērķis ir veicināt dzīves un darbavietas sakopšanu, labiekārtošanu, noskaidrot sakoptāko sētu, Bilskas, Mēru, Lobērģu un Zeltiņu ciemu privātmāju, iestādes (uzņēmuma) teritoriju un apbalvot tās īpašnieku.

"Šim konkursam briedām ilgu laiku. Pagastā katrai mājai ir savs skaistums. Iedzīvotāji uzņēmības pilni un izdomas bagāti rūpējas par savu īpašumu labiekārtošanu. Centīsimies atrast pagastā kādu pērli. Taču tas nenozīmē, ka vērtēsim pēc kādiem daiļdārzniecības kritērijiem," teic L. Karlsone.

Konkursam var pieteikt ikvienu Bilskas pagastā esošo lauku sētu, Bilskas, Mēru, Lobērģu, Zeltiņu ciemu privātmāju, iestādi vai uzņēmumu. Vērtēšana norisināsies no 29. jūnija līdz 19. jūlijam. Svarīgi zināt, ka konkursā piedalās tikai tajā pieteiktie īpašumi. Pieteikties varēs līdz 29. jūnijam rakstiski pie pagasta pārvaldes sekretāres vai zvanot 64707468.

"Dalību drīkst pieteikt īpašumu saimnieki, citas personas ar īpašnieku piekrišanu. Pieteikumā jānorāda lauku īpašuma adrese, pieteicēja adrese un tālruņa numurs. Jāievēro, ka vērtēšanas komisijas dalībnieku īpašumus pieteikt nevar," bilst Bilskas pagasta pārvaldes vadītāja.

Vērtēšana notiks šādās kategorijās: lauku sētas, ciemu privātmājas, iestādes. Vērtējot uzmanību pievērsīs teritorijai, zālienam, celiņiem, apstādījumiem, puķu dobēm, piebraucamajam ceļam un ceļmalām. "Konkursa balvu fonds ir deviņdesmit latu," atklāj L. Karlsone.

Komentāri 1

Lobērģos autopietura aizaugusi. Darbs stipendiātiem.

pirms 10 gadiem, 2010.06.28 22:34

Novados