Izsludina projektu konkursu plašsaziņas līdzekļiem vides izglītības jomā

Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācija (LVAFA) izsludina 2008.gada projektu konkursu par plašsaziņas līdzekļu darbību un izdevējdarbību vides izglītības un audzināšanas jomā, interneta vides, periodisko izdevumu, kā arī televīzijas, radio raidījumu veidošanā, aģentūru LETA informēja LVAFA sabiedrisko attiecību speciālists Kristaps Pūpols.

Līdzekļi projektu īstenošanai tiks piešķirti no Vides aizsardzības fonda. Projektus konkursiem var pieteikt no šodienas līdz 9.novembrim.

Projektu konkursā var piedalīties gan privātpersonas, gan juridiskās personas. Projekta iesniedzējam jānodrošina līdzfinansējums ne mazāk kā 15% no kopējām projektam atbilstošām izmaksām.

LVAFA direktora vietnieks Jānis Rudzītis aģentūrai LETA pastāstīja, ka konkrētas projekta izmaksas vēl nav zināmas sakarā ar vēl neapstiprināto 2008.gada budžetu. Tas, cik liels finansējums tiks piešķirts projekta realizācijai, varētu būt zināms novembra vidū.

Līdzšinējā prakse liecina, ka katru gadu piešķirtie līdzekļi būtiski nemainās, tāpēc Rudzītis prognozē, ka arī šogad līdzekļu samazinājuma nebūs.

Šogad projekta realizācijai piešķirtā summa veidoja 450 000 latu.

 

Novados