Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jau var pieteikties Palsmanes kultūras nama atklāšanas ballei

Palsmanieši sākuši gatavoties lielam notikumam - pagasta kultūras nama atklāšanas svētkiem pēc telpu vērienīga remonta. Pagasta iedzīvotājus un viņu viesus kultūras namā gaidīs nākamo sestdien, 20. februārī.

Vispirms pulksten 20.00 uz jaunās skatuves sāksies vietējo pašdarbības kolektīvu koncerts "Iegriežam dzirnas!". Pulksten 22.00 ballē - groziņu vakarā muzicēs Viktors Tilčiks un Pēteris Kokarēvičs. Palsmanes kultūras nama vadītāja Aija Zeibote aicina pieteikt galdiņus līdz 18. februārim kultūras namā vai pagasta bibliotēkā.

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka Palsmanes kultūras namā kopš pērnā gada nogales pēc pašvaldības pasūtījuma celtnieki remontē zāli, skatuvi, vestibilu un citas telpas. Tikmēr iestāde apmeklētājiem ir slēgta. A. Zeibote skaidro, ka tāpēc pirmajam koncertam izvēlēts simbolisks, ar dzirnām saistīts nosaukums: "Atkal iegriezīsim visu darbu, kā dzirnavu ratu."

Koncertā uzstāsies Palsmanes kultūras nama kolektīvi: vidējās paaudzes tautas deju kopa "Cīrulis", 7.-9. klašu tautas deju kolektīvs "Mazais brālis", senioru deju kolektīvs "Mežrozīte", līnijdeju kopa "Let 's dance" un Teātra Mīļu apvienība. Muzicēs Palsmanes pamatskolas absolventi.

Pagaidām kultūras namā vēl tiek pielikts punkts pēdējiem darbiem, tāpēc ekskursijā pa to varēs doties koncerta dienā 20. februārī. A. Zeibote piebilst, ka brīdis pirms paša pasākuma tam nebūs piemērots. Vairākas telpas aizņems pašdarbības kolektīvi, lai pārģērbtos koncertam.

Smiltenes novada dome jau apstiprinājusi maksas pakalpojumu cenrādi par Palsmanes kultūras nama lielās zāles, mazās zāles un foajē izmantošanu. "Telpas varēs izīrēt, piemēram, semināriem un konferencēm. 12. martā lielajā zālē pirmā semināru par projektu rakstīšanu rīkos biedrība "Abulas lauku partnerība"," stāsta Palsmanes pagasta pārvaldes vadītāja Tigna Podniece

Novados