Jaunā pārvaldniece sāk iepazīt Smiltenes pagastu 1

Šo ceturtdien pirmo dienu bijušās Smiltenes pagasta pārvaldes ēkā Kalnamuižā apmeklētājus pieņēma Brantu un Smiltenes pagastu pārvaldes vadītāja Mārīte Treijere.

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka no 1. marta Smiltenes novadā būs Brantu un Smiltenes pagastu pārvalde. Tā ir izveidota, apvienojot abu minēto pagastu pārvaldes un novada domei ieceļot uz tām vienu vadītāju - līdzšinējo Brantu pagasta pārvaldnieci M. Treijeri.

Pieņems abos pagastosReorganizācijas rezultātā darbu pašvaldībā pazaudēja bijusī Smiltenes pagasta pārvaldes vadītāja Velga Līdaciņa.

M Treijere atzīst, ka šobrīd aktuālākais ir iepazīt Smiltenes pagastu un tā iedzīvotājus, jo pagasts ir liels. "Jau izpētīju kartes, mazliet apbraukāju teritoriju. Bijusī Smiltenes pagasta pārvaldniece Velga Līdaciņa palīdz gan iepazīties ar pagastu un tā cilvēkiem, gan ar dokumentiem," stāsta M. Treijere.

Smiltenes pagastā, pašvaldības ēkā Kalnamuižā M. Treijere apmeklētājus pieņems katru ceturtdienu no pulksten 8 līdz 12, bet Brantu pagastā (SIA "Vidzemīte" ēkā Vidzemes ciematā) - katru piektdienu no pulksten 8 līdz 12. Tas ir pagaidu pieņemšanas laiks, kas vēlāk var mainīties.

Šajās dienās Brantu un Smiltenes pagasta pārvaldē strādās tikai pārvaldes vadītāja. Viņa pieņems iedzīvotāju iesniegumus, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumus un kārtos citus jautājumus, kas ietilpst pagasta pārvaldes vadītāja pienākumos.

Var satikt arī citus speciālistusPārējās darba dienās Brantu un Smiltenes pagasta pārvaldē uz pusslodzi strādās arī sekretāres. Velga Biseniece Brantu pagastā apmeklētājus pieņems pirmdien no pulksten 8 līdz 17; otrdien, trešdien un ceturtdien - no pulksten 8 līdz 12. Sekretāre Vinete Brunovska Smiltenes pagastā iedzīvotājus pieņems pirmdien, otrdien, trešdien un piektdien - no pulksten 8 līdz 12.

Brantu un Smiltenes pagastu pārvaldēs apmeklētājus pieņem arī Smiltenes novada Sociālā dienesta darbinieces Valda Cimermane (Brantu pagasts) un Sandra Dukāte (Smiltenes pagasts) un Smiltenes novada bāriņtiesas darbinieces V. Cimermane (Brantu pagasts) un Vija Zvirgzdiņa (Smiltenes pagasts), kā arī lauku attīstības speciāliste Brantu un Smiltenes pagastā Laima Āboltiņa.

Par speciālistu darba laikiem sīkāk var uzzināt, zvanot uz pagastu pārvaldi.

Izmaiņas pagastu pārvaldes vadībā aptaujātie iedzīvotāji uztver diezgan vienaldzīgi. "Mūsu pašvaldības ir domātas tikai sociālajām vajadzībām. Uzņēmējiem tās nespēj palīdzēt, tāpēc vai nav vienalga, kas vada pagasta pārvaldi," spriež kāds vietējais uzņēmējs (savu vārdu avīzē viņš lūdza neminēt, - redakcijas piezīme).

Komentāri 1

nu nesaprotu!

Nesaprotu!!!, ko tad samazināja, ja palikušas tāpat :
1) Mārīte Treijere,
2) Vinete Brunovska,
3) Valda Cimermane,
4) Sandra Dukāte,
5) Vija Zvirgzdiņa,
6) Laima Āboltiņa.
Vesela armija ierēdņu ar saīsinātu darbalaiku!? Vai tā ir solītā taupība uz pagastu apvienošanu?! Krahs!

pirms 10 gadiem, 2011.03.07 12:18

Novados