Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kārķos notiks pļaušanas sacensības

Sestdien, 19. jūnijā, pagastā notiks sacensības pļaušanā ar izkapti.Tautas nama vadītāja Dace Pieče stāsta, ka piedalīties aicināti visi, kas vien prot rokās turēt izkapti un kuriem tā vēl mājās saglabājusies.

"Pļaušanas sacensības mums ir jauna tradīcija. Pirmo reizi tās organizējām pērn un atnācējiem pasākums patika. Daži gan izteicās, vai būs pietiekami daudz cilvēku, kuriem vēl ir izkaptis mājās, jo tagad tās aizstājušas tehniskas ierīces. Tomēr to, kas vēlējās stāvēt vālā, netrūka," saka D. Pieče.

Sacensības notiks pļavā aiz pamatskolas. Žūrijā būs saimnieki, kuri zāli pļāvuši kopš bērnu dienām. Galvenais kritērijs, pēc kura noteiks uzvarētāju, būs pļaušanas ātrums. Netrūks arī atrakciju. Atnācēji varēs sacensties jāņuzāļu vākšanā, alus dzeršanā, odu sišanā un vairākās citās lietās. Sacensību uzvarētāji saņems arī balvas.

Novados