Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kārķos: Skatījums no malas allaž ir lietderīgs

Pagājušās nedēļas nogalē Kārķu pagasta tautas nama kamīnzālē notika vietējās sabiedrības tikšanās ar psiholoģi Inu Nagli. Viņa ar klausītājiem veidoja dialogu par tēmu "Emociju vadīšana".

 

"Ina prot atraisīt auditoriju. Viņai allaž ir sagatavoti izdales materiāli. Domāju, ka šī tēma var interesēt ikvienu sabiedrības locekli, bet jo īpaši bērnu vecākus un pedagogus," uzskata pagasta pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja Sandra Pilskalne. Viņa pārliecinājās, ka interese par psiholoģijas tēmām ir ļoti lietderīga un nepieciešama, jo zāle bija interesentu pilna.

I. Nagle jau daudzus gadus sadarbojas ar lauku mazajām skolām, un, domājams, ka nākamā lekcija Kārķos būs pēc mēneša. "Skatījums uz dažādiem dzīves aspektiem no malas, turklāt itin bieži netradicionāls, ir vajadzīgs. Šajā gadījumā lekcija bija paredzēta nevis šauram cilvēku lokam, bet plašai auditorijai," stāsta S. Pilskalne.

 

Viņa ir nobažījusies, ka vispārējās taupības dēļ psihologa pakalpojumus var "noslaucīt" kā ikdienā nevajadzīgu pasākumu, bez kura var mierīgi iztikt. Šis ir laiks, kad visas labās lietas nepieciešams sataupīt, jo iznīcināt ir gaužām viegli. Arī pamatskolas direktore Vallija Ābele "Ziemeļlatvijai" atzina, ka tikšanās ar psiholoģi allaž ir bijusi noderīga visai skolas saimei.

Novados