Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kārķu jaunajā sporta hallē pirmie mači aizvadīti

Pirmās lielākās sacensības Kārķu jaunajā sporta hallē bijaValkas novada skolēnu sporta spēles netradicionālajās stafetēs un tautas bumbā.

"Bērni šajos mačos piedalījās ar lielu aizrautību. Mājup visi devās apmierināti un pozitīvu emociju piesātināti," novērojis sporta skolotājs Kārlis Pētersons. Tieši viņa vadītās komandas uzvarēja abās sacensību disciplīnās - netradicionālajā stafetē labākie bija mājinieki, bet tautas bumbā veiklāki bija Ēveles bērni.

K. Pētersons uzskata, ka šoreiz absolūti patiess ir teiciens par to, ka zaudētāju nebija un ieguvēji ir visi. Agrāk šajās sacensībās parasti piedalījās 10 - 12 komandas, šoreiz tikai sešas, taču cīņas spraigumu tas nekādi nemazināja.

"Šādas sacensības varētu rīkot pat vairākas reizes gadā, taču ikvienam skaidrs, ka naudas trūkums skolām liedz transporta izdevumus. Arī katrā skolā uz vietas var rīkot šādas sacensības, lai vairotu komandas saskaņotību un kolektīvisma garu," komentē K. Pētersons.

Netradicionālajā stafetē bija jālien caur riņķiem, jāvada bumbiņa ar florbola nūju, jālec ar maisu, jāmet grozā, jāvada basketbola bumba un jāveic citi uzdevumi.

Netradicionālās stafetes: 1. Kārķu pamatskola, 2. - 3. Plāņu pamatskola un Strenču vidusskola, 4. Ērģemes pamatskola, 5. Vijciema pamatskola, 6. Ēveles pamatskola.

Uzvarētāju komandā piedalījās Ulrika Kalniņa, Edgars Skrastiņš, Līvija Peresunčenko, Gusts Pētersons, Nauris Vikmanis, Karīna Eglīte, Armands Zutis, Madara Krastiņa, Kristīne Kalniņa un Arturs Meirēns.Tautas bumba: 1. Ēveles pamatskola, 2. Kārķu pamatskola, 3. Ērģemes pamatskola, 4. Strenču vidusskola, 5. Plāņu pamatskola, 6. Vijciema pamatskola.

Uzvaru kaldināt palīdzēja Armīns Zīvers, Dinija Vavžika, Inese Vītola, Marta Puriņa, Madara Dundure, Jānis Maļinovskis, Daniels Mitravskis, Ričards Eglītis un Aivars Ozoliņš.

Novados