Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kārķu pagasta sporta nama atklāšana

2010.gada 8.janvāris Valkas novada un Kārķu pagasta vēsturē turpmāk būs nozīmīgs datums - piektdien, plkst.14.00 atklās pirmo novada jaunbūvi - Kārķu sporta namu. Finansējums projekta „Kārķu pagasta sporta zāles būvniecība" īstenošanai saņemts no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Lauku attīstības programmas 2007.- 2013.gadam pasākuma „Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem" ietvaros.

 

Konkursā uzvarēja firma no Valmieras - SIA „Vidzemes energoceltnieks", kas piedāvāja zemāko cenu - Ls 190378,81. Lai jaunā sporta zāle varētu funkcionēt, bija nepieciešams elektrības jaudas palielinājums, kura izmaksas ir Ls 2609,64.

 

Sporta zāle ir 16 x 30 metrus liela. Apkures nodrošināšanai ir izmantots zemes siltumsūknis. Zāles izmaksās iekļauts arī volejbola un basketbola aprīkojums, virves un zviedru siena. Atbilstoši Eiropas standartiem, zālē ir nodrošināta iekļūšana cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

8.janvārī visi laipni gaidīti uz sporta nama atklāšanu, kur būs ne mazums pārsteigumu. Klātesošie varēs noskatīties sporta kluba „Valmiera" basketbola paraugspēli, kurā dalību ņems arī Kārķu skolas skolēni. Pēc svinīgā pasākuma, sporta klubam „Valmiera" jaunajā Kārķu zālē būs treniņš, ko arī varēs vērot ikviens interesents.

 

Varbūt tieši sporta zāle būs tā, kas radīs jaunas iespējas pagasta un novada attīstībai. Aktīvs dzīvesveids ir dzīvesprieka avots. Stipri, veseli un laimīgi cilvēki spēj vairāk palīdzēt sev, ģimenei un valstij.

 

Šis ieguvums nav sarēķināms naudā. Jauno sporta zāli ir gaidījušas vairākas kārķēniešu paaudzes. Tagad šā projekta darba augļus varēs baudīt visu paaudžu pagasta un novada iedzīvotāji.

Novados