Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kas tas ir? "Dzīvespriekam"!

Cienījamais lasītāj!    
Jūs, droši vien, gribētu zināt, kas tad ir šis Dzīvespriekam? Tas ir ikmēneša žurnāls, ko saņem tikai laikraksta «Ziemeļlatvija» abonenti. Šeit Jūs atradīsiet iedvesmojošas intervijas, praktiskus padomus un rosinošus piemērus ikdienas dzīves uzlabošanai.

Kaut ko atbilstošu savām interesēm varēs atrast ikviens lasītājs, jo aptverto tēmu loks ir plašs – Jūs varēsiet lasīt par interesantiem cilvēkiem, mājokļiem, kuru iemītnieki cenšas uzburt mājīgumu ap sevi, par veselību un labsajūtu, dārza un auto lietām, par to, kurp doties un ko redzēt.

Vai ik uz soļa dzird piesaucam krīzi, kas mūs piemeklējusi. Taču, nākot pie Jums, sakām – problēmas pašas mūs atradīs, vai par tām iepriekš vaimanāsim, vai ne. Tas, par ko patiesi jārūpējas, – lai grūtībās nepazaudējam dzīves garšu, sparu, iedvesmu, mīļumu un sirsnību pret cilvēkiem ap sevi. Tieši to mēs vēlamies palīdzēt atrast un atraisīt. Katrs pats taču var tik daudz ko paveikt, lai dzīvotu labāk, interesantāk un ar prieku!

Ja vēl neesat laikraksta «Ziemeļlatvijas» abonents, bet vēlaties lasīt Dzīvespriekam katru mēnesi, piesakieties abonēšanai pa tālruni 67000624 vai abonējiet to Latvijas Pastā, kā arī laikraksta redakcijā Valkā ( t.647 81 276) un Smiltenē (t. 647 20 250)!

Patīkamu lasīšanu un… uz tikšanos!

Novados