Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Krājbanka aicina vērtspapīru bijušos īpašniekus saņemt naudu

Latvijas Krājbankas administrators KPMG Baltics aicina tos bijušos bankas klientus, kuriem bankā glabājās vērtspapīri, trīs mēnešu laikā vērsties bankā, lai saņemtu sev pienākošos naudu, kas iegūta no vērtspapīru pārdošanas izsolē. Atgādinām, ka Latvijas Krājbankas turējumā esošo trešajām personām piederošo vērtspapīru izsole noslēdzās 2012. gada 18. decembrī, bet vēl joprojām aptuveni 4500 klienti nav izņēmuši sev pienākušos naudu aptuveni 470 000 eiro vērtībā. 

Bijušie klienti, kuriem bankā glabājās vērtspapīri, Latvijas Krājbankas telpās Rīgā, Ganību dambī 17A, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00 varēs noformēt dokumentus par tiem piekritīgo naudas līdzekļu pārvedumu uz citu banku. Savukārt tām personām, kurām ir e-paraksts, ir iespēja sūtīt iesniegumu uz e-pasta adresi lietvedī[email protected] Iesnieguma forma ir pieejama Latvijas Krājbankas interneta mājaslapā www.lkb.lv.


Dodoties uz banku, bijušajiem klientiem ir jāņem līdzi personu apliecinošs dokuments (pase vai personas identifikācijas karte), jo informācija par viņiem piekritīgiem naudas līdzekļiem tiks sniegta tikai pēc personas identifikācijas bankas telpās.
Bijušajiem klientiem ir jābūt arī gataviem sniegt informāciju par kontu citā bankā, uz kuru pārvest viņiem pienākošos naudas līdzekļus, jo izmaksas tiks veiktas tikai bezskaidras naudas veidā.


To bijušo Latvijas Krājbankas vērtspapīru klientu naudas līdzekļi, kas netiks trīs mēnešu laikā pārvesti uz personu naudas kontiem citās kredītiestādēs, atbilstoši Kredītiestāžu likuma 172. 1.prim pantam, tiks nodoti glabājumā citai izraudzītai Latvijas Republikā reģistrētai kredītiestādei, maksājumus par glabājumu ieturot no glabājumā nodotajiem naudas līdzekļiem.
Neskaidrību gadījumā bankas bijušie klienti aicināti sazināties ar Latvijas Krājbankas administratoru KPMG Baltics pa tālruni 67104050 vai pa e-pastu [email protected].

Novados