Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Launkalnē dibina jaunus kolektīvus

Ikvienam interesentam ir iespēja iesaistīties divos jaunos tautas mākslas kolektīvos, kas drīz sāks darboties Launkalnes klubā.

Dalībniekus uzņems amatierteātris un amatieru mākslas pulciņš. Šis kolektīvs balstīsies uz latviešu tautas tradīciju ievērošanu.

Pirmā tikšanās amatierteātrim būs pirmdien, 6. decembrī, Launkalnes pagastmājas zālē. Sākums - pulksten 18.00. Savukārt ceturtdien, 9. decembrī, pulksten 18.00 uz tikšanos turpat aicināti visi dziedāt, dejot un mūzikas instrumentus spēlēt gribošie ļaudis, lai darbotos latviešu tautas tradīciju kolektīvā. Abus kolektīvus pagaidām vadīs L. Strazdiņa.

"Gaidu ikvienu tuvākās apkārtnes iedzīvotāju. Vecuma ierobežojuma nevienā pulciņā nav. Pirmajā reizē var nākt paklausīties arī tad, ja nav domas par piedalīšanos," aicina L. Strazdiņa.

Novados