Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielā balva atradusi savu īpašnieku 2

Šodien “Ziemeļlatvijas” redakcijā bija īpaša diena, pilna svētku noskaņas. Droši vien to ar nepacietību gaidīja arī daudzi mūsu laikraksta abonenti, jo notika lielā balvu izloze, ko “Ziemeļlatvija” veltīja saviem lasītājiem.

Laikraksts šādas izlozes ar iespējām iegūt dažādas balvas ir rīkojis katru gadu, bet šogad, kā atzīmē “Ziemeļlatvijas” galvenā redaktore Ingūna Johansone, tās ir vairāk iedvesmojošas. “Varbūt tādēļ man šodien ir ļoti priecīgs garastāvoklis, jo apzināmies, ka galvenie ieguvēji būs mūsu lasītāji,” izlozes dienā izteicās I. Johansone.

Piedalījās tikai privātpersonas

Šogad abonentiem bija iespēja vinnēt vienu lielo balvu – 500 eiro, bet 50 laikraksta lasītājiem – kādu no “Dienas” žurnāliem uz tikpat ilgu laiku, uz kādu attiecīgais abonents pasūtījis laikrakstu. Piemēram, ja abonents ir pasūtījis laikrakstu uz trim mēnešiem, tad, izlozē iegūstot žurnālu, viņš varēs izvēlēties, kuru no tiem lasīs turpmākos trīs mēnešus. 

Žurnālu izlozē piedalījās pilnīgi visi abonenti, bet 500 latu izlozē – tie, kuri laikrakstu bija pasūtījuši vismaz uz sešiem mēnešiem. Kā paredzēja noteikumi, akcijā drīkstēja piedalīties tikai privātpersonas. Kandidātos uz balvām bija iekļautas arī tās personas, kuras laikrakstu bija pasūtījušas automātiskajā maksājumā. Un tad jau svinīgais brīdis bija klāt. Uz lozēm bija sarakstīti pasūtītāju vārdi, bet uz to izvilkšanu no urnas redakcija bija uzaicinājusi mūsu laikraksta abonenti, dzejnieci Anitu Anitīnu.


 Pasākums pirmo reizi tika arī filmēts videoierakstā, lai ikviens, to noskatoties portālā www.ziemellatvija.lv, varētu redzēt tā norisi.Pirmā tika izlozēta galvenā balva. Par 500 eiro īpašnieku kļuva mūsu laikraksta pastāvīgais lasītājs valcēnietis Jānis Ķelpe. “Mēs esam priecīgi par ikvienu mūsu lasītāju, kam uzsmaidījusi veiksme, bet par Jāni mums ir īpašs prieks. Viņš ne tikai daudzus gadus lasa mūsu laikrakstu, bet no savas pensijas atvēlējis arī ziedojumus citu atbalstam,” saka I. Johansone.  


Prese ir  demokrātijas spogulis

“Ziemeļlatvija” Jāni ir arī intervējusi un rakstījusi par viņa prasmi interesentiem iemācīt vācu valodu. J. Ķelpe allaž ir uzsvēris, ka visai sabiedrībai ir jāatbalsta preses izdevumi. Jo to būs vairāk, jo sabiedrībā vairāk būs demokrātijas. Prese ir tās spogulis. Gandarīti par mūsu lasītāja veiksmi apsveicam J. Ķelpi un aicinām uz redakciju, kur viņam izstāstīsim, kā dabūt laimētos 500 eiro.


Pavisam izlozē piedalījās apmēram divi tūkstoši abonentu. Laimētāju sarakstu publicēsim ceturtdienas un arī piektdienas laikrakstos. “Mēs pateicamies pilnīgi visiem mūsu lasītājiem un atgādinām, ka savu darbu veltām jums. Redakcija ir vieta, kur jūsu problēmas vienmēr tiks uzklausītas un iespēju robežās palīdzēsim tās atrisināt, iegūstot pēc iespējas izsmeļošāku informāciju,” apliecina I. Johansone.

Komentāri 2

ir jasaka

ka mulkiem veicas. normals cilveks loterija neviennes nekad. fortuna mil kertos.

pirms 4 gadiem, 2014.01.21 02:04

Valcēnietis

Rīgā , Tvaika ielā esot brīva vieta palātā.

pirms 4 gadiem, 2014.01.22 17:51

Novados