Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meklēs izglītības speciālistu Strenčos 12

Šodien pēcpusdienā Strenču novada domes sēdē deputāti spriedīs par konkursa rīkošanu uz vakanto izglītības, kultūras un sporta speciālista amatu.

Novada domes priekšsēdētājs Jānis Pētersons skaidro, ka faktiski tas būs izglītības speciālists Strenču novadā, kurš koordinēs pašvaldības izglītības iestāžu darbu. Tās ir: Strenču novada vidusskola un novada pirmsskolas izglītības iestāde ar filiālēm Sedā un Plāņos un Strenču mūzikas skola.

Izglītības speciālists novadā ir nepieciešams, lai pašvaldība pildītu savas funkcijas, skaidro J. Pētersons. "Varam pirkt cita novada speciālista pakalpojumus, vai algot paši savu. Atbalstām šādu variantu, jo tad cilvēks labāk pārzinātu vietējo situāciju. Taču ir svarīgi nevis aizpildīt štata vietu, bet atrast piemērotu kandidātu šo funkciju veikšanai," uzsver pašvaldības vadītājs.

Vēl novada domes sēdē bija iekļauts jautājums par pašvaldības līdzdalību Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklātā konkursā "Zemas enerģijas patēriņa ēkas". Pašvaldības Attīstības komiteja nolēma no četriem plānotajiem objektiem uz šo konkursu virzīt Sedas bērnudārzu.

Tāpat deputāti sprieda par izcenojuma apstiprināšanu sauso sadzīves atkritumu izvešanai, apkures izmaksām Strenču pilsētā, atļaujas izsniegšanu tirdzniecībai un tirdzniecības organizēšanai publiskās vietās Strenču novadā, ielas apgaismojuma renovāciju Sedā (Meža un Parka ielā), Strenču novada pašvaldības iestāžu darbinieku amatu vienību atalgojuma saraksta apstiprināšanu, kā arī citiem jautājumiem un izskatīja saņemtos iesniegumus.

Nākamās nedēļas sākumā Strenču novada dome izvērtēs arī saņemtos pieteikumus konkursā uz vakantajām projekta koordinatora un ekonomista vietām.

Komentāri 12

Kas Strenčos notiek??? Vai nopietni vajag tik daudz darbinieku, vai tas ir tikai teātris ???

pirms 9 gadiem, 2010.12.16 16:17

Jāpriecājās, ka Strenču novads iet uz augšu un rodas jaunas darba vietas! Prieks par Jums!

pirms 9 gadiem, 2010.12.16 19:46

:)

Bet liekas ka drīz visiem būs jāraud :(. Ja Jums ir kaut drusciņ smadzenes varat paskatīties budžeta izpildi par š.g. oktobri un novembri. Man liekas, ka laiks jau sākt raudāt:(

pirms 9 gadiem, 2010.12.16 20:42

Mēs no padomju laikiem (arī vēl no baronlaikiem) esam pieraduši, ka kāds par mums ir atbildīgs- visās lietās vainojami - valsts, pašvaldība, novads utt Bet, kas tad mēs paši esam, ja ne daļa no minētajiem?
Daram ko varam, kas ir mūsu spēkos, un beidzam čīkstēt, kā arī beidzam visur saskatīt sazvērestības utt. Viss dzīves skaistums ir labās savstarpējās attiecībās. Ja ar mums kāds nepatīk, tad paši nekļūsim tādi!
Priecīgus Ziemassvētkus!

pirms 9 gadiem, 2010.12.17 08:24

.,..

Kārtējā akli paklausīgā izpildītāja meklēšanas teātris.

pirms 9 gadiem, 2010.12.17 08:30

Patiešām, vai jau nav par daudz to speciālistu????

pirms 9 gadiem, 2010.12.17 08:44

jjjj

Piekrītu par budžetu , tērēts uz nebēdu. Un speciālists ir speciālistam galā , īpaši jau tūrisma attīstībai . Citi iedzīvotājiem vajadzīgi projekti netiek ieviesti.Akli paklausīgie atrodas vienmēr.

pirms 9 gadiem, 2010.12.17 11:17

!

Paskatījos š.g. novembrī budžeta izpildi, teikšu ka ārprāts, ko domā Auniņš, izskatās ka viņš ir īstais AUNS nevis Auniņš. Gada budžeta 2,3 milj.ls un parāds šodien 2,7 milj.ls. un par komunāllājiem pakalpojumiem slikti maksā. Ko mēs darīsim kad beigsies novadu līdzekļi ( tie 200 tūkst, ko deva kartai pašvadībai)???

pirms 9 gadiem, 2010.12.18 20:07

to !

Cik smieklīgs jūs esat! Mājas lapā ir iespējas uzdot jautājumus, -uzdodiet un jums taps atbildēts gan par budžetu, gan citas interesējošas lietas.
...pirms sāciet skaļi raudāt...

pirms 9 gadiem, 2010.12.19 15:16

!To !

Interesanti gan kurš tad atbildēs par budžetu - Auniņš vai .Strenču novads strauji virzās uz Ādažu novada domes likteni , pēc pārskatiem tas jau ir redzams .Kārtējais akli paklausīgais ierēdnis tiek meklēts un tikai.

pirms 9 gadiem, 2010.12.22 15:51

!To !

Interesanti gan kurš tad atbildēs par budžetu - Auniņš vai .Strenču novads strauji virzās uz Ādažu novada domes likteni , pēc pārskatiem tas jau ir redzams .Kārtējais akli paklausīgais ierēdnis tiek meklēts un tikai.

pirms 9 gadiem, 2010.12.22 15:51

zane

Laikam ! To! cv nav atbildis prasībām, ka tā perās par jaunu speciālistu meklēšanu.

pirms 9 gadiem, 2010.12.22 16:11

Novados