Ministrs atļauj apvienot Brantu pagasta un Smiltenes pagasta pārvaldes

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis izskatījis un saskaņojis Smiltenes novada domes iesniegumu, atļaujot veidot kopīgu Brantu un Smiltenes pagastu pārvaldi.

Brantu pagasta pārvaldes un Smiltenes pagasta pārvaldes reorganizāciju plānots pabeigt līdz šā gada 1. martam. Abas pārvaldes apvienos un uz to bāzes izveidos jaunu iestādi - Brantu un Smiltenes pagastu pārvaldi.

Domes sēdē aizvadītajā nedēļā novada deputāti apstiprināja Brantu un Smiltenes pagastu pārvaldes nolikumu un štatu sarakstu.

Pārvaldes izpildvarā ir piecas štata vienības: pārvaldes vadītājs uz pilnu slodzi; sekretārs Brantu pagasta pakalpojumu centrā uz pusslodzi; sekretārs Smiltenes pagasta pakalpojumu centrā uz pusslodzi; apkopējs Brantu pagasta pakalpojumu centrā uz pusslodzi; ēkas uzraugs Smiltenes pagasta pakalpojumu centrā uz pusslodzi. Vēl pārvaldē uz pusslodzi strādās ēkas uzraugs bijušās Brantu pamatskolas namā.

Smiltenes novada izpilddirektors Kārlis Lapiņš informē, ka šobrīd ir apstiprināts tikai štata vienību saraksts, bet jautājumu par konkrētiem cilvēkiem, kuri šajos amatos strādās, izskatīs vēlāk, kādā no domes sēdēm.

Novados