Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nav zināms, kādiem mērķiem izmantos jauno sporta laukumu Brantu pagastā 9

Pērn augustā rakstījām, ka Brantu pagasta Vidzemē top jauns sporta laukums, kam tiek tērēts 91 tūkstotis latu. Nauda saņemta kā dotācija pirms novada izveidošanas. Kurš un kā izmantos sporta laukumu, skaidro "Ziemeļlatvija".

Toreiz intervijā Brantu pagasta pārvaldes vadītāja Mārīte Treijere teica, ka šī nauda izmantota lietderīgi, jo topošais sporta laukums atrodas netālu no Smiltenes, kā arī tas popularizēs sportisku dzīvesveidu.

Tagad pārvaldes vadītāja nezināja teikt, kurš varēs izmantot sporta laukumu, kurā paredzēts izveidot skrejceliņus, basketbola un futbola laukumu, bērnu laukumiņu, ģērbtuves un tualetes. "Vēl sporta laukums nav pabeigts. Objektu nodos tuvāko nedēļu laikā. Tagad esam Smiltenes novadā, tāpēc par laukuma izmantošanu jāvaicā novada domei," norādīja M. Treijere.

Smiltenes novada domes sporta darba vadītājs Guntars Markss informē, ka kompleksa nodošana notiks mēneša beigās vai jūnija sākumā. "Tālāk par kompleksa izmantošanu vēl neesam lēmuši. Protams, stadionam jābūt pieejamam sabiedrībai. Aktuāls pašlaik ir jautājums, kā tur nodrošināt precīzu iekšējās kārtības noteikumu ievērošanu," stāsta G. Markss.

Diemžēl stadions nav piemērots sacensību rīkošanai, kā arī laukuma izmantošanu apgrūtina tā atrašanās vieta. "Sporta laukums ir nestandarta. Ja tā būvniecība notiktu Smiltenē, es par to pilnībā atbildētu. Taču šis projekts tapa vēl tad, kad nebija izveidojušies novadi. Manuprāt, laukums kalpos kā atpūtas zona Brantu pagasta iedzīvotājiem. Šajā gadījumā svarīgāk būtu izvērtēt jauna sporta laukuma nepieciešamību, kam izlietoti tik lieli līdzekļi," noteic Smiltenes novada domes sporta darba vadītājs.

Komentāri 9

ese

Dīvaini!!!Ja kautko ceļ,tad taču jabut mērķim,kāpec ceļ!Te neviens neko nezin.Kā no Meness!Neviens negrib uzņemties atbildību!

pirms 10 gadiem, 2010.05.20 11:58

Pasaku teicējs

Līdzīga situācija ir Trikātā, kur veco depo ēku pārbūvēja par Saieta namu , kad pāri ielai jau atrodās kultūras nams un vēl šodien neviens īsti tā arī nevar paskaidrot, kas notiks šajās telpās. Īsts nesaimnieciskuma paraugs !!!! Tā tas arī ir ar Brantu sporta laukumu , kad it kā labu mērķu vadīti ,bijušie pašvaldības vadoņi darbojušies bez koncepcijas un idejas. Ir jāaktivizējās pašiem iedzīvotājiem un jānāk kopā ,lai spriestu ko darīt tālāk ar šiem "priekšvēlēšanu" projektiem un kā viņus apsaimniekot.

pirms 10 gadiem, 2010.05.20 13:15

mazais

Līdzīgi, ka Smiltenes pagastā iegādātais autbus. Arī to dikt vajadzēja iegādāt par apvienošanās naudu, tagad stāv nekustināms, ja vispār vairs kaut kur ir atodams.

Bērnu pārvadāšanai ??? Kādu bērnu??? Nez vai kamār vēl nav slēgti "ĀBECĪŠI" bērniņi kaut vienu apli izlaida???

Tik vien bija kā pagasta darbiniekus ar ģimenēm lidz Vācijai -Šopingā izvadāja.

pirms 10 gadiem, 2010.05.20 13:29

dzivo te

esmu parliecinats, ka realizejot kadu lietui, sakuma jabut zinaiem merkiem uttt... ne ta ka te., fui

pirms 10 gadiem, 2010.05.20 22:50

zanis

Tad jau iznāk, ka Brantu cilvēkiem neko nevajag. Kultūras organizatora nav, sportu arī nevajag, vai tad tiešām visu tikai centrā.

pirms 10 gadiem, 2010.05.21 10:40

Miets

Redziet nu,ja jau novada dome neko nevar izlemt par Brantu stadionu tad ko tad tā dome spēj saimniekot par kādu tālāku pagastu.Nav jēgas tam novadam un nebūs.

pirms 10 gadiem, 2010.05.23 10:24

Garāmbraucējs

Arvienvārdsakot- pa lielu naudu ir uzbūvēts nekas!!!!!!! Ļoti interesē kas šo projektu projektēja, pēc kādiem standartiem šeit vadījās, vai vispār konsultējās ar cilvēkiem ,kuri vismas kautko saprot no sporta laukumu izmēriem un standartiem. Šis sporta kompleks tiešām būs derīgs tikai kā plezīra mačiem. Vēl es nesaprotu , priekškam tik daudz tribīnes????Tiešām žēl nelietderīgi izšķiestās naudas!

pirms 10 gadiem, 2010.05.23 10:30

Aiva

Nožēlojama ir Smiltenes domes nevarība pieņemt lēmumus, vai deputāti Smiltenes novadā vispār pieņem lēmumus vai tos diktē kāda atsevišķa ieinteresētu cilvēku grupiņa, Inforācija un komunikācija ar iedzīvotājiem ir tikpat nožēlojama, nu nav novadam saimnieka.

pirms 10 gadiem, 2010.05.24 11:54

sss

Paskatieties, kas notiek uz nenodotā laukuma vakaros! Katru vakaru sanāk Rīgas ielas, Cērtenes un Vidzemes bērni un spēlē basketbolu un volejbolu. Viņi ir pateicīgi, ka tāds laukums ir uzbūvēts. Tas , ka pagasts pēkšņi negrib rūpēties par apsaimniekošanu nenozīmē ka laukumu nevajaga. Priekš mazāka mēroga sacensībām laukums ir labs un lielo futbolu var spēlēt pie Tepera. Daži cilvēki grib saņemt algu, bet neko vairs negrib darīt!

pirms 10 gadiem, 2010.05.24 14:45

Novados