Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nesavtīgs atbalsts ir nenovērtējams

Mūsdienās atrodas labestīgi cilvēki, kuri, neprasot ne santīma, palīdz līdzcilvēkiem ar to, kas pašiem vairs nev nepieciešams - apģērbu, apaviem un saimniecībā noderīgām lietām. Darot labus darbus, iedzīvotāji ne tikai vairo labklājību, bet arī labestību. Tas viss notiek tepat Grundzālē.

Pirms nepilna pusgada toreizējai Grundzāles pagasta sociālajai darbiniecei Ivetai Vērzemniecei un biedrības "Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām" biedrei Līgai Kukainei radās ideja izveidot palīdzības istabu, kurā grūtībās nonākušiem cilvēkiem bez maksas izsniegtu apģērbu, apavus, sadzīves lietas.

Savukārt pārējos iedzīvotājus mudināja nemest ārā sev vairs nevajadzīgās lietas, bet nest uz palīdzības istabu, tādējādi palīdzot citiem. "Nav noslēpums, ka, pasliktinoties ekonomiskajai situācijai, mums līdzās ir ģimenes, kas knapi spēj pabarot bērnus un ar grūtībām nomaksā rēķinus, kur nu vēl spēj iegādāties apģērbu un citas vajadzīgas lietas. Tā vietā, lai izliktos, ka neredzam šos cilvēkus, nolēmām palīdzēt," saka L. Kukaine. Ieceri atbalstīja un palīdzēja īstenot Grundzāles pagasta pārvaldes vadītāja Alda Zvejniece.

Vairāk lasiet šodienas, 10. aprīļa, laikrakstā "Ziemeļlatvija"!

Novados