Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nopelna atpūtu pie jūras

Arī Variņu pamatskolas skolēni šo trešdien un ceturtdien atpūtās un uzzināja jaunas lietas akciju sabiedrības "Latvijas finieris" kempingā Abragciemā, Engures novadā.

Tur noslēdzās uzņēmuma rīkotais konkurss "Latvijas meža vērtības", sapulcinot pavisam 140 bērnus no Latvijas un Lietuvas.

"Jau vairākus gadus sadarbojamies ar skolām, kas piedalās "Latvijas finiera" rīkotajās Meža dienās un stāda kokus," stāsta uzņēmuma pārstāve Jolanta Medne.

Šovasar uz Abragciemu no Variņu pamatskolas devās 10 pusaudži, pārsvarā 7. klases skolnieki, un viņu skolotājas Māra Lāce un Ineta Mazjāne. Tas ir tikai mazs pulciņš no visiem skolas talciniekiem, kuri šopavasar Variņu centrā, nogāzē pie Palsas upes iestādīja 600 bērzus. Stādus uzdāvināja un atveda uzņēmums "Latvijas finieris". Nogāzē veidojas jauna zaļā zona, ko šovasar izpļauj un kopj pagasta pārvalde.

Šopavsar Meža dienās Variņu skolēni iestādīja arī ozolu aleju gar skolas sporta laukumu un dekoratīvos krūmus pie savas skolas. Arī šie stādi ir "Latvijas finiera" dāvana. "Mūsu sadarbība ar šo uzņēmumu ir ļoti vērtīga. Kaut vairāk būtu tādu uzņēmējsabiedrību ar vēlmi iesaistīt bērnus dažādās aktivitātēs," slavē Variņu skolas direktore Agita Birkenšteina.

Variņu pagastā atrodas "Latvijas finiera" koklaukums.

Pirmo vasaru uz uzņēmuma kempingu Abragciemā devās arī Smiltenes bērnu brīvā laika centra "Ligzdiņa" audzēkņi. Meža dienās viņi vēl nav piedalījušies.

Novados