Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nosvin Strenču depo ēkas simtgadi 1

Ar vietējās komandas panākumiem sestdien Strenčos noslēdzās ugunsdzēsēju draudzības sacensības sportā. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Strenču postenis kopā ar ciemiņiem šajā dienā svinēja depo ēkas simtgadi.

Pavisam sacensībās startēja sešas komandas: divas no Strenču posteņa, kā arī ciemiņi no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Smiltenes, Jaunpiebalgas, Apes un Monistes (Igaunija) posteņa.

Ugunsdzēsēji sacentās trijās disciplīnās: izvēršanās kaujai ar motorsūkni "Honda", jautrības stafetē un zābaka mešanā. Visvairāk uzvaras lauru plūca Strenču posteņa pirmā komanda: Uģis Ozols, Andris Roštoks, Alans Zuza, Ilmārs Lucko un Aleksandrs Jefimovs. Viņu komanda izcīnīja pirmo vietu, izvēršoties kaujai ar motorsūkni, un jautrības stafetē, bet zābaka mešanā bija trešie.

Zābaka mešanā uzvarēja Smiltenes posteņa komanda, kurā šajā disciplīnā startēja Agris Gulbis, Jānis Babulis un Jānis Medejsis. Izvēršoties kaujai ar motorsūkni, smiltenieši (Māris Gābers, Dainis Čukurs, Ingus Krūmiņš, Aivars Bahurs un Gvido Maulāns) izcīnīja trešo vietu. Jautrības stafetē Smiltenes postenis ierindojās piektajā vietā.

Neraugoties uz karsto laiku, sacensības Gaujmalā vēroja arī skatītāji. Interesenti apskatīja arī fotogrāfiju izstādi Strenču depo. Pati ēka par godu simtgadei bija izrotāta ar ozollapu vītenēm un puķēm.Fotogrāfijas no Strenču depo simtgades svinībām var apskatīt šeit

Komentāri 1

Novados