Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks Lauksaimnieku apvienības biedru kopsapulce

2014. gada 17. aprīlī plkst. 10.00 Smiltenē, viesnīcā “Brūzis” notiks biedrības “Lauksaimnieku apvienība” kopsapulce, kurā biedrības valde atskatīsies uz paveikto un iepazīstinās lauksaimniekus ar jaunākajām aktualitātēm. 

Aicinām piedalīties kopsapulcē visus apvienības biedrus, kā arī citus lauksaimniekus, kuri vēlas kļūt tās biedriem!Biedrības gada kopsapulcē valde sniegs ziņojumu par iepriekšējā gadā paveikto un kopā ar biedriem diskutēs plānotajiem darbiem. 

Par aktualitātēm lauksaimniekiem stāstīs Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) valdes priekšsēdētājs Edgars Treibergs un LOSP vadošā eksperte Ginta Jakobsone, Lauksaimniecības Statūtsabiedrību asociācijas valdes priekšsēdētāja Aija Balode. Par Eiropas Piena padomes jaunumiem pastāstīs LPKS „Māršava” valdes priekšsēdētāja Dace Pastare. 

Notiks diskusija ar “Tautas kustības No sirds Latvijai" vadītāju Ingunu Sudrabu.Dalībnieki varēs uzdot jautājumus un diskutēt par aktualitātēm lauksaimniecībā. Būs iespēja aizpildīt iesniegumu par iestāšanos biedrībā.

Biedrība “Lauksaimnieku apvienība” ir dibināta 2011. gadā, apvienojoties vairākām reģionālajām lauksaimnieku apvienībām, lai panāktu lielāku ietekmi un balsstiesības valsts mēroga lauksaimnieku sabiedriskajās organizācijās un līdzvērtīgi darbotos lauksaimniekiem svarīgu lēmumu pieņemšanā.  

Pašlaik organizācija apvieno lauksaimniecības nozares biedrus no Vidzemes un Latgales un plāno izvērst darbību arī citos Latvijas reģionos. Biedrība ir pārstāvēta Zemkopības ministrijas Lauksaimnieku nevalstisko organizāciju konsultatīvajā padomē. Lauksaimnieku apvienība aktīvi darbojas Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomē, Lauksaimniecības Statūtsabiedrību asociācijā u.c. organizācijās. 

Uz kopsapulci lūdzam pieteikties līdz 14. aprīlim pa telefonu 20364978 vai e-pastu [email protected]!

Novados