Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palielinās interese par Brantu skolu

Sēdes darba kārtībā minēts, ka tajā piedalīsies Ivars Leitis, kurš jau pirms gadu mijas Smiltenes novada domei bija adresējis iesniegumu, ar lūgumu rast iespēju iznomāt viņam skolas ēku ar izpirkuma tiesībām.

 

I. Leitis uz sēdi neieradās, tāpēc arī viņa iesniegums tālāk netika skatīts. Telefonintervijā „Ziemeļlatvijai" viņš atbildēja, ko tobrīd bijušas citas prioritātes, tāpēc nesanāca ierasties Smiltenē. Par to informējis arī domi.

 

Jau rakstījām, ka iesniegumā vīrietis norādījis savus mērķus attiecībā uz minēto vietu - objektā viņš vēlētos izveidot tūrisma un atpūtas centru. Uz jautājumu, vai dome saņems vēl kādu I. Leiša iesniegumu par Brantu skolu, viņš atbildēja: „Laiks rādīs. Dotajā brīdī, lai domē paši tiek skaidrībā ar skolas likteni."

 

Par Brantu pamatskolas likteni pēdējā laikā mutiski interesējušies vēl citi cilvēki. Bet līdz šim dome saņēmusi tikai I. Leiša iesniegumu. To apstiprināja novada domes izpilddirektors Kārlis Lapiņš.

 

Domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis sēdes laikā teica, ka šajā ekonomiskajā situācijā interese par Brantu pamatskolu ir netipiska. Tomēr jautājums ir aktualizēts un domes pārstāvjiem jādomā, ko tālāk iesākt ar divstāvu ēku, kas atrodas diezgan nomaļā pagasta vietā.

 

„Visiem deputātiem ir dots uzdevums izdomāt, kāds ir viņu redzējums par ēkas nākotni. Pēc tam arī lemsim, vai ēku lietderīgāk atstāt pašvaldības īpašumā vai likt izsolē," komentē A. Mežulis. Šobrīd speciālistiem ēku likšot novērtēt.

 

Novados