Palsmanē atklāj grafikas izstādi 3

Aizvadītajā piektdienā pagasta kultūras nama mazajā zālē atklāja smiltenieša Anda Krieviņa grafikas zīmējumu izstādi "Fantāziju pasaule".

Mākslinieks savus melnbaltos grafikas darbus zīmē fantasy art stilā un to centrā attēlo sievieti, ko atzīst par skaistuma simbolu.

"Ļoti skaisti zīmējumi, ar dziļām emocijām. Man patīk. Kaut kas tāds Palsmanē redzams pirmo reizi," vērtē Palsmanes bibliotēkas vadītāja Vingra Bērtiņa.

A. Krieviņa zīmētās grafikas izstādēs jau bijušas apskatāmas Smiltenes tehnikuma bibliotēkā un Smiltenes kultūras un sporta centrā. Sarīkot izstādi Palsmanē palīdzēja pagasta iedzīvotājs Ilmārs Mednis. Viņš, tāpat kā A. Krieviņš, dzied Smiltenes jauktajā korī "Vidzemīte" un pazīst mākslinieku.

Izstāde "Fantāziju pasaule" Palsmanē apskatāma līdz 14. februārim. "Laipni lūdzam apmeklēt!" pagasta ļaudis aicina kultūras nama vadītāja Aija Zeibote un V. Bērtiņa.

Komentāri 3

Johnny

Darbi patiešām ir skaisti un zīmēti ar emocijām !

pirms 10 gadiem, 2011.01.31 23:28

Aija

Esmu rīdzeniece, kas ir labi pazīstama gan ar Andi Krieviņu, gan viņa neaprakstāmajiem darbiem, tāpēc no sirds iesaku ieskatīties viņa radītajā pasaulē un rast superīgas emocijas...:)

pirms 10 gadiem, 2011.02.01 08:47

Novados