Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palsmanē: Ievēl jaunu draudzes padomi 4

Vietējai luterāņu draudzei tagad ir jauna padome. Svētdien notika pārvēlēšanas, kurās ievēlēja padomi 10 cilvēku sastāvā un jaunu draudzes priekšnieci.

 

Šajā pienākumā Initu Zaharčuku nomainījusi ilggadējā draudzes locekle Ināra Līkuma. Ikdienā viņa strādā Palsmanes speciālajā internātpamatskolā par tehnisko darbinieci.

"Vēl mums jāsagaida vēlēšanu rezultātu apstiprināšana no Latvijas Evaņģēliski Luteriskās Baznīcas Sinodes. Tikai pēc tam sāksim darboties," skaidro I. Līkuma.

 

Vēl draudzes padomē ievēlētas: Ilga Bērtiņa, Ilga Sprancmane, Ramona Zaļā, Vineta Gutāne, Ingrīda Sprancmane, Vineta Inģiste, Brigita Ķepse, Ilze Lapiņa un Sarmīte Jakovļeva. No iepriekšējās padomes sastāva palikuši tikai četri cilvēki.

 

I. Zaharčuka draudzē vairs aktīvi nedarbosies. "Nolēmu, ka pietiek, jo strādāts jau daudzus gadus. Visvairāk atceros Ziemassvētku svētvakara dievkalpojumus mūsu baznīcā sveču gaismā visus šos sešus gadus kopā ar mācītāju Raiti Jākobsonu. Tas bija kaut kas vienreizējs. Sirdī paliks ļoti gaišas un patīkamas atmiņas," saka bijusī draudzes priekšniece.

Komentāri 4

Banīczēns

Es ar gribētu baznīcā par kardinālu strādāt. Tāds džungurs apgrozās :)

pirms 10 gadiem, 2009.12.17 16:43

vairis

vai gadījumā nav vajadzīgs zvaniķis????

pirms 10 gadiem, 2009.12.17 20:17

Baznīczēns

Nenoliegšu, ka baznīca ir interesants tēls cilvēku dzīvē.

pirms 10 gadiem, 2009.12.18 17:30

Novados