Palsmanē meklē ideālo partneri 3

Pagasta teātrmīļu apvienība cītīgi strādā mēģinājumos, iestudējot jautru lugu "Meklējam ideālo partneri".

Komēdijas pirmizrāde notiks Palsmanes kultūras namā 2. aprīlī pulksten 19. Pēc tam plānotas viesizrādes apkārtējos pagastos, stāsta Palsmanes teātrmīļu kolektīva režisore Zinaida Bērza.

"Iestudējam lugu, kurā būs daudz dziesmu un daudz aktieru. Daudzi no viņiem teātri spēlē pirmo reizi," piebilst Z. Bērza.

Aktieri ar humoru izstāstīs vairākus stāstiņus, kā cilvēki meklē savu ideālo partneri. Lomās iejūtas Palsmanes un Grundzāles pagasta iedzīvotāji, arī ansambļa "Prieks, kur tu rodies?!" dalībnieces, tāpēc izrādi bagātinās muzikāli akcenti.

Šī izrāde būs debija arī palsmanietim Ilmāram Mednim, ikdienā - uzņēmuma "Latnet Serviss" datortīklu tehniķim un firmas "Impro Ceļojumi" gidam. Režisore atklāj, ka uzticējusi viņam ļoti interesantu lomu.

"Loma ir tāda, ka sākumā biju šokā, - ne tuvu neesmu tāds cilvēks, ko izrādē tēloju. Šobrīd man jāiemācās sadzīvot ar savu lugas varoni," atzīst I. Mednis. Skatuves drudža pirms pirmizrādes gan viņam neesot, jo gidi ir pieraduši uzstāties publikai.

Komentāri 3

zanis

Nevien raksta gals par amatierteatru skati Vidzemē Madonā 12. un 13. martā, kur piedalījās gan Grundzālieši gan Blomēnieši. Žēl, ka negribam rakstīt par viesiem .

pirms 10 gadiem, 2011.03.16 12:31

G

Tad, Zani, jāraksta pašiem, kur bijāt aizbraukuši un ko redzējāt!

pirms 10 gadiem, 2011.03.16 13:15

skatitaja

Biju Madonā. Visi bija labi, pelnījuši aplausus, jo darbojas ikdienā, bet, statuss GADA IZRĀDE, nu tomēr ir jādomā, kāpēc kādu motīvu vadīts esmu atlases posmā uz GADA IZRĀDI. Izrādes bija labas, lai teātrīši brauktu pa pagastiem, rādītos viens otram, bet, reģionālais konkurss GADA IZRĀDE, tie uzdevumi un spēles noteikumi daudziem nebija pa spēkam.

pirms 10 gadiem, 2011.03.16 21:14

Novados