Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palsmanes kultūras namā būs jauna skatuve

"Tik ilgi gaidījām, ka jau radās neticība," atzīst Palsmanes kultūras nama vadītāja Aija Zeibote. Palsmanē gada sākumā izskanēja ziņa, ka ciemata kultūras namā sāksies būvdarbi.

 

Beidzot ir noslēgusies Smiltenes novada domes izsludinātā cenu aptauja Palsmanes kultūras nama rekonstrukcijai un estrādes teritorijas labiekārtošanai.

"Pieteicās trīs firmas. Uzvarēja uzņēmums SIA "Selva Būve" no Mārupes pagasta," informē Smiltenes novada domes iepirkumu komisijas vadītāja Aiga Sorokina.

Līguma summa, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, ir 75 235,06 lati. Drīz tiks noslēgts līgums starp objekta pasūtītāju Smiltenes novada domi un būvfirmu.

Smiltenes novada domes izpilddirektors Kārlis Lapiņš prognozē, ka celtniecības darbi Palsmanē sāksies jau nākamajā nedēļā. Kultūras namā rekonstruēs skatuvi un palīgtelpas, bet pie ēkas labiekārtos brīvdabas estrādi. Tās tuvumā uzliks jaunus solus, turklāt vairāk nekā līdz šim.

Būvdarbu laikā kultūras nams apmeklētājiem būs slēgts. Pagasta pašdarbības kolektīviem mēģinājumi notiks abās skolās vai bērnudārzā. "Pagaidām ir informācija, ka rekonstrukciju varētu varbūt pabeigt jau šogad, decembra nogalē," piebilst kultūras nama vadītāja.

Projektu par kultūras nama rekonstrukciju un estrādes teritorijas labiekārtošanu Lauku atbalsta dienestā iesniedza bijusī Palsmanes pagasta padome, piesaistot uz Eiropas Savienības līdzfinansējumu.

Novados