Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Parādniekiem atkritumu izvešana tiek pārtraukta līdz parādu nomaksai 1

Kopš februāra sākuma SIA "ZAAO" (ZAAO) pārstājusi sniegt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu tiem parādniekiem, kas nav samaksājuši par iepriekš sniegtajiem uzņēmuma pakalpojumiem vai nav devuši ziņu par savu plānu tuvākajā laikā parādu atmaksāt, aģentūru LETA informēja ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Leimane.

Pēc viņas teiktā, uz 1.februāri uzņēmumā bijuši reģistrēti 1800 parādnieki, kopumā radot 47 000 eiro jeb 33 031 latu lielus zaudējumus. Uzņēmums jau vairakkārt iedzīvotājus brīdinājis par pakalpojuma pārtraukšanu, ja netiks nomaksāta parāda summa, kā rezultātā vairāki no iepriekš reģistrētajiem parādniekiem jau esot savu summu samaksājuši vai vismaz vienojušies ar uzņēmumu par summas atmaksas grafiku. Precīzu parādnieku skaitu, kam pakalpojums patlaban pārtraukts, gan uzņēmuma pārstāve nevarēja nosaukt.

Vienlaikus Leimane atzīmēja, ka atsevišķus parādniekus uzņēmumam nav izdevies informēt par finansiālajām saistībām, jo, nosūtot klientiem SMS ar atgādinājumu atmaksāt konkrētu parāda summu un cenšoties sazvanīt klientus uz stacionārajiem tālruņa numuriem, secināts, ka vairāku klientu iepriekš norādītā kontaktinformācija vairs nav aktuāla un cilvēks nav sazvanāms. Pēc Leimanes teiktā, vairāki klienti pakalpojuma pārtraukšanu un atkritumu konteineru neizvešanu varētu pamanīt vien pēc laika.

Parādniekiem atkritumu izvešana tiek pārtraukta līdz parādu nomaksai, taču klientiem, kuri laikus sazinājās ar ZAAO un vienojās par parāda atmaksas grafiku, atkritumu izvešana netika pārtraukta.

Leimane norādīja, ka parādnieku situācija uzņēmumā ik mēnesi uzlabojas, jo 2013.gada nogalē uzņēmuma parādnieku skaits bija ap 2500, kas veido ap 10% no visiem pakalpojumu izmantotājiem, savukārt kopējā summa, par kādu klienti nebija norēķinājušies par ZAAO sniegtajiem pakalpojumiem bija 70 000 eiro jeb 49 196 lati. 

Komentāri 1

Advokāts

tagad tie paradnieki meslos meza.

ligumu nav jalauz, idioti, to jaturpina pildit, lai parads augs, un kads bus paris tukstosi eiro, tad vares atnemt maju.
ari vienpusigi japaredz lai paradnieki nevaretu ligumu lauzt lidz parada nomaksai.

tagad ne jus to simtu atgusiet, un mezi bus pie***i.

jusu juristus jaizmet no darba jau rit.

pirms 4 gadiem, 2014.02.09 12:18

Novados