Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Parakstīts līgums par Vijciema sporta zāles būvniecību 5

Otrdien, 16 novembrī Valkas novada domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs un SIA „Ekers" valdes loceklis Uldis Bošs parakstīja būvdarbu līgumu par Vijciema sporta zāles būvniecību.

Būvdarbi notiks ar Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) projekta „Valkas novada infrastruktūras objektu kvalitātes uzlabošana" (Nr.10-09-L32100-000198) līdzfinansējumu.Saskaņā ar līguma nosacījumiem, būvdarbus paredzēts uzsākt ne vēlāk kā šī gada 1.decembrī.

Darbi tiks veikti pa posmiem. Šogad paveicamo darbu apjoms būs atkarīgs no laika apstākļiem. Plānotais darbu pabeigšanas termiņš ir 2011.gada 31.augusts. Kopējā līguma summa ir Ls 227013,64 (tai skaitā PVN 21%). Vijciema sporta zāles būvniecība tiks realizēta, atbilstoši IU „Arhitekte Gunta Kursīte" izstrādātajam būvprojektam.

Būvuzraudzību iepriekšminētajā projektā veiks SIA „Valkas būvnieks" sertificēts būvuzraugs Pēteris Gudrinieks. Kopējā būvuzraudzības līguma summa ir 1633,50 (tai skaitā PVN 21%).

Komentāri 5

vasilits

И будут в этом спорт зале заниматься Три старичка,парочка алкашей ,ну и может быть залетит наркоман какой. А содержать это ЧУДО надо будет НАМ с Вами господа жители валкского края.Интересно какова этическая и финансовая отдача этого...?

pirms 9 gadiem, 2010.11.18 13:07

Līna

Nu gan beidzot taisnība Vasilītim. Cilvēki paši no pagastiem rautin raujas prom uz novada centru, tad jau tiešām labāk arī līdzekļus ieguldīt centra attīstībā.

pirms 9 gadiem, 2010.11.18 16:52

Līna

Nu gan beidzot taisnība Vasilītim. Cilvēki paši no pagastiem rautin raujas prom uz novada centru, tad jau tiešām labāk arī līdzekļus ieguldīt centra attīstībā.

pirms 9 gadiem, 2010.11.18 16:52

arī sports

Kāda jēga no raušanās uz centru.Skat,Lauktehnikas sporta zālē arī vairāk novada šefs ar savas kompānijas meitenēm un zēniem sportojot...

pirms 9 gadiem, 2010.11.18 23:42

Tomass

ārprāts Vijciemam tiek sporta zālē! :D
Nu jā Vijciems pilns ar alkāniem un narkomāniem!(padomā ko runā)
uz centru visi dzenas uz centru attīstīsim centru vai tik tu neesi kāds no mūsu deputātiem kas visu koncentrē Rīgā un tāpēc laukos cilvēku mazāk jo ir spiesti doties uz centru.....
es arī kādreiz dzīvoju Vijciemā un man prieks ka Vijciemam tiek sporta zāle to jau sen bija pelnījuši! ;)

pirms 9 gadiem, 2010.11.21 19:54

Novados