Pārmaiņas Blomes pagasta pārvaldes ēkā

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka Blomē iecerēts izveidot nelielu sociālā atbalsta centru, feldšerpunktu pārceļot no daudzdzīvokļu mājas uz pagasta pārvaldes ēku, kur atradīsies arī sociālā istaba. Uzrakstītais projekts "Blomes pagasta sociālās istabas izveidošana" apstiprināts un uzsākti pirmie remontdarbi.

Blomes pagastmājas pirmajā stāvā pagasta pārvaldes vadītājs Gaids Bogdanovs nu jau bijušo kabinetu atbrīvojis remontam. Uzsākti pirmie remondarbi atbilstoši feldšerpunkta un sociālās istabas vajadzībām. Pārvaldnieka kabinets ir ēkas otrajā stāvā, bet sekretārei turpmāk darba telpa būs pirmajā stāvā grāmatvedībā.

Remondarbus veic Smiltenes firma SIA "V-Nams". G. Bogdanovs atzīst, ka konkurss netika rīkots, toties izvēle esot korekta. "Paši apzinājām iespējamos pretendentus, kuriem uzstādījām vienādus noteikumus. Izvēlējāmies to, kurš savus pakalpojumus piedāvāja par zemāko samaksu," paskaidro pagasta pārvaldes vadītājs.

Pēc iepriekšējās publikācijas aprīļa sākumā, ziemellatvija.lv lietotāji uzdeva jautājumu, kas notiks ar pašvaldības dzīvokli, kurā šobrīd atrodas feldšerpunkts. Pašlaik šis jautājums tiek apspriests. "Viens no variantiem ir to pārdot izsolē. Tiks noteikta sākuma cena, un izsolē varēs piedalīties ikviens.

Izskanējušās runas, ka dzīvoklim jau ir zināms pircējs, ir baumas. Pie manis ir vērsušies vairāki vietējie iedzīvotāji un interesējušies par iespēju iegādāties minēto dzīvokli. Viņiem tika izskaidrota kārtība, kādā dzīvokli pārdos. Otrs variants ir atstāt dzīvokli pašvaldības īpašumā. Esam saskārušies ar situāciju, kad Blomē darba vietu atrod jauna ģimene, bet tai problēmu sagādā dzīvesvietas atrašana. Šis varētu būt risinājums," stāsta G. Bogdanovs.

Projekta kopējās izmaksas lēšamas 2500 latu apmērā, no kuriem 600 latu būs Smiltenes novada domes līdzfinansējums.

Novados