Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Patīkamāk gan māksliniekiem, gan skatītājiem 1

Ērģemes pagasta Turnas tautas nama telpās intensīvi rosās SIA "Elsana" darbinieki. Tur notiek tautas nama rekonstrukcija.

"Pašlaik notiek elektroapgādes instalācijas darbi un tie ris pilnā sparā visā ēkā. Mūs visnotaļ apmierina gan darba tempi, gan to kvalitāte," stāsta pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Krams. Viņš ir arī visnotaļ apmierināts ar būvuzrauga Ulda Kalniņa attieksmi pret šī objekta tapšanu.

"Būvdarbi tiešām tiek rūpīgi kontrolēti, un varu droši sacīt, ka tie notiek kvalitatīvi. "Elsana" ir valstī pazīstama būvfirma, un tā strādā atbilstoši visām kvalitātes prasībām. Arī ar pasūtītāju nekādu domstarpību nav, jo visas izmaiņas paredzētajos darbos ir saskaņotas. Viss notiek godprātīgi," apmierināts būvuzraugs.

Vēl tautas namā paredzēta griestu, skatuves vienkāršota rekonstrukcija un teritorijas labiekārtošana, tostarp arī āra apgaismojuma iekārtošana, celiņu un automašīnu stāvlaukuma izbūve. Šie darbi turpina jau iesākto Turnas tautas nama rekonstrukciju, kurā par pagasta līdzekļiem ir veikta sanitāro mezglu, logu un ārējo durvju nomaiņa un fasādes remonts.

Tautas nama elektroinstalācija tika ievilkta 1970. gadā, un kopš tā laika remonts nav veikts. Tā ir novecojusi un neatbilstoša mūsdienu prasībām.

2008. gadā, piesaistot tā saukto novada veidošanas naudu, tika veikta apkures sistēmas rekonstrukcija. Par pagasta līdzekļiem ir veikts daļējs pagrabstāva remonts, izveidojot konferenču telpas.

Dēļ šī projekta nedaudz ir apstājusies Ērģemes pagasta kultūras dzīve, bet tautas nama vadītāja Līga Krama aicina īpaši par to nebēdāt, jo pašdarbnieku kolektīvi, neskatoties uz neērtībām, turpina aktīvi darboties. Drīz viņi varēs uzstāties uz jaunās skatuves ērtākos apstākļos.

Komentāri 1

zizuu

Cika atceros, tad sakarā ar šo rakstu bija izveidojusies visai interesanta diskusija par autortiesībām. Kur pazuduši komentāri? Dīvaini...gribēju iesaistīties, bet...nekā. :)

pirms 10 gadiem, 2010.02.04 12:41

Novados