Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirms ziemas paspēj iztīrīt aizaugušos novadgrāvjus

Smiltenes pagastā autovadītāju ērtību labad ir sakārtots tautā par "krievu lielceļu" dēvētā valsts otrās šķiras ceļa Blome - Birzuļi - Palsmane posms. Netālu no krustojuma ar šoseju Smiltene - Valmiera ceļa malā iztīrīti aizaugušie, notekūdeņu novadīšanai paredzētie grāvji.

 

Objektā strādāja akciju sabiedrības "Latvijas autoceļu uzturētājs" Smiltenes ceļu rajons."Turpinājām pagājušajā gadā iesākto darbu. Šajā posmā ceļam gandrīz klāt bija "pieaudzis" plašs lauks.

 

Pavasaros, sniegam kūstot, ūdens zemākajās vietās plūda pāri ceļam, sakrājās uz brauktuves un to izskaloja," saka Smiltenes ceļu rajona direktors Guntis Beļickis. Tagad notekūdeņi krāsies attīrītajos grāvjos, un ceļš būs pasaudzēts.

Grāvju attīrīšana ir viens no ceļu ikdienas uzturēšanas darbiem, ko pēc valsts akciju sabiedrības "Latvijas valsts ceļi" pasūtījuma veic "Smiltenes ceļu rajons".

Citos ceļu posmos Smiltenes novadā novadgrāvju tīrīšana šoziem nav paredzēta. Ja laika apstākļi atļaus, tad pirms sala iestāšanās vēl tiks greiderēti ceļi, lai ziemā tie būtu līdzeni. Novembrī "Smiltenes ceļu rajona" strādnieki arī atjaunojuši nomales ceļa Smiltene - Valmiera posmā.

Novados