Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plāņos celtnieki netraucējot skolas ikdienas ritmu 2

Jau trīs nedēļas Plāņu skolas saime dzīvo neierastos apstākļos, jo notiek logu un durvju maiņas process. Logus maina arī pagasta bibliotēkai, pagastmājai, kluba ēkas sporta zālei un zēnu mājturības kabinetam daudzdzīvokļu mājā.

 

Lai to varētu paveikt, pagasta pašvaldība tērē līdzekļus, kas piešķirti par pievienošanos Strenču novadam. Katrai pašvaldībai, kura labprātīgi nolēmusi pievienoties kāda novada veidošanā, no valsts budžeta piešķir 200 tūkstošus latu.

 

 

"Ziemeļlatvija" Plāņu pamatskolā viesojās otrdien. Nekas īpaši neliecināja par vērienīgajiem darbiem, vien pāris kastes ar celtniecības piederumiem. 9. klases audzinātāja Ingrīda Apsīte stāsta, ka darbi ir nedaudz iekavējušies, jo laikus nav piegādātas palodzes. Tomēr visas skolas saime jau lolo sapņus par jauno logu noformējumu.

 

 

 Piemēram, 9. klase nolēmusi lielajam logam priekšā nelikt aizkarus, lai varētu baudīt skaistos dabas skatu ar bērzu birztalu fonā. Savukārt skolas ēkas 2. stāva iemītnieki jau nolēmuši teikt "jā" aizkariem.

 

 

Skolas direktore Guntra Dūle teic atzinīgus vārdus par pašvaldības izsludinātā konkursa uzvarētājiem - firmu "Eiro logi" no Kurzemes puses , strādniekiem, jo līdz šim strādnieki vēl nav traucējuši skolas ierasto ritmu.

 

Šogad Plāņu pamatskolai apritēs 18. gads. Līdz šim varēja just, ka pa veco logu un durvju šķirbām pūš vējš.

 

Plāņu pagasta vadītāja Valda Timofejeva apzinās, ka katru gadu vietējā skolā samazinās skolēnu skaits. Izveidojoties Strenču novadam, daudziem rodas bažas par skolas nākotni. V. Timofejeva uzskata, ka Plāņos noteikti jābūt vismaz sākumskolai un pirmsskolas izglītības iestādei.

 

Vakar Plāņu centrā 18 dzīvokļu mājas trijām kāpņu telpām mainīja logus. Vēl gaidāms arī jumta remonts. Savukārt katlumājā, kura apkurināja pagastmāju, nomainīts apkures katls.

 

 

 Līdzšinējais patērēja lielu malkas daudzumu, tāpēc bija nepieciešams pieņemt lēmumu par ekonomiskākā katla iegādāšanos. Plānots, ka jau drīzumā sāksies Plāņu tautas nama kapitālais remonts, kurā veiks jumta nomaiņu un ēkas fasādes sakārtošanu. Tāpat ēkas ārieni sakārtos pagastmājai.

Komentāri 2

Ziņkārīgā

Cik tad skolēnu tagad ir Plāņu pamatskolā un audzēkņu PII? Saprotu, ka abas iestādes atrodas vienā ēkā.

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 20:16

smiekli nāk

Nez kāpēc tāda izšķērdība, skola tiks likvidēta tūdaļ, kā izveidosies Strenču novads ar jauno Tautas partijas vadību priekšgalā. Naivie Plānēnieši , domājat Pētersonam jūsu skolai nauda atradīsies?

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 17:14

Novados