Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plāņos top lugas iestudējums

Jaunajā sezonā Plāņu pagastā izveidoti jauni pašdarbības kolektīvi - meiteņu vokālais ansamblis un tautisko deju kolektīvs. Tautas nama vadītāja Sarmīte Caune secinājusi, ka pagastā visaktīvākie ir bērni. Diemžēl pieaugušos izkustināt mērot ceļu uz tautas namu ir gandrīz neiespējami.

Sarmīte Caune Plāņos strādā tikai otro gadu un sapņo, kādreiz, iespējams, pagasta kolektīvi varētu piedalīties skolēnu Dziesmu un deju svētkos. Lai to īstenotu, pagastā izveidots tautisko deju kolektīvs, kuru vada TDA "Ieviņa" dejotāja Inga Zostiņa.

 

Nenoliedzami, Sarmītei ir ideju pilna galva. Lai vietējās kultūras aktivitātēs iesaistītu arī pieaugušos, ir izveidots dramatiskais kolektīvs...

 

Vairāk lasiet laikrakstā "Ziemelļatvija" ceturtdien, 22. oktobrī.

 

Laikrakstu var nopirkt Valkas, Smiltenes un Strenču novadu tirdzniecības vietās, kur tirgo preses izdevumus.

Tomēr izdevīgāk ir abonēt (arī online).

 VISS PAR ABONĒŠANU ŠEIT!

Novados